• nbc'den ayrılacağı belli olduktan sonra programın orkestrasına bir the beatles parçası çaldırarak nbc'ye yarım milyon dolar telif hakkı sokmuştur..
  • ''thanks to the over 4 million people who watched my tbs debut last night. and the 5 million others who tried to find tbs.''

yardı.
  • "welcome to my new show. this show is called conan. people ask me why i named the show conan.i did it so i'll be harder to replace"

yarmaya kaldığı yerden devam eden adam
  • dün akşam izlediğim de (e2); obama' nın jay leno show'a katılacak olmasına (öyle imiş) 'yarattığı tek istihdamı görmek istiyor' diyerek yarmıştır.
  • bu akşam yayınlanan bölümünde kim kardashian a süper laf koymuştur:

- kim kardashian "şu an ki işimi yapmıyor olsaydım, crime scene investigator olurdum" demiş. evet haklı çünkü bütün hayatı boyunca dna örnekleri toplayarak geçirdi.

salondan gülme efektinden ziyade "ooooooouuuğğ (ömer üründül'ün nouma golünden sonraki oğlaması)" efekti geldi.
  • "a new book claims that jesus had a wife and two kids. in other words, he suffered even more than we thought."

"yeni cikan bir kitap isa'nin bir karisi ve iki cocugu oldugunu iddia ediyor. baska bir deyisle, bizim dusundugumuzden de cok aci cekmis."

sabah sabah gulduren sovmen.
  • üniversitedeyken * duvarlara, eşya dolaplarının kapılarına falan kendi karikatürünü çizermiş. arkadaşları "lan conan, olm niye bunları çizip duruyon duvarlara?" diye sorduklarında, "bi gün yapacağım şovumun reklamını yapıyorum olm." dermiş. vizyona bak amına koyim...
  • "my goldfish is either planking or dead." diye twit atan adam.
    allah belanı versin
  • nbc'den aldığı 45 milyon doları sonuna kadar hak eden şovmen.
    iş hukukunda sözleşme devam ederken işin niteliklerinde esaslı değişiklik meydana gelirse işçinin sözleşmeyi haklı feshetme hakkı olduğu ve de şov dünyasında yarım saatlik farkın bile büyük anlam ifade ettiği düşünüldüğünde 45 milyon helal olsun kızılıma.
  • beyaz kafalı, komik olmayan, ukala ve şişko zengin piçe bin basan kızıl afet.
hesabın var mı? giriş yap