• flashback ve fade to black'teki eli silah tutan, türlü esnek hareketlerle rağkiplerinnin başını döndüren, nevai zaman içinde gezinen, habire ışınlanan, nur yüzlü, ince belli, uzun boylu, asker traşlı delikanlı karakterin adıydı bu. nasıl da yönetirdim, ne coşkuyla atlardım levelleri, diyemem...
  • (bkz: conrad mcrae)
  • (bkz: joseph conrad)
  • (bkz: meral konrad)
  • (bkz: comrad) (bkz: comrade)
  • almanya'da hizmet veren web adresi http://www.conrad.de/ olan ep-center, teknosa benzeri elektronik mağazalar zinciri.
  • almanya'da elektronik ürün magazalari zinciri olani; ep-center, teknosa, mediamarkt gibi az bilgili tüketiciye yönelik magazalardan biraz farklidir. cünkü tuketici elektronigi tarzi ürünlere ek olarak, elektronikle hobi olarak ugrasan insanlara yönelik envai cesit ürün secenegi vardir. bilumum elektrik aksesuari, entegre devre, pic, led ekran gibi ivir zivir kolaylikla bulunabilir, bulunmazsa da getirtilebilir.
  • luks otel kavramina, istanbul'da olmasina ragmen, bazi tuvaletlerinde taharet muslugu bulundurmayarak yeni bir bakis acisi getirmis otel...
  • en sevdiğim elektronik mağazası. kesinlikle. kasım ayında bu arkadaşlardan bir centrino elektrik süpürgesi satın almıştım, 50€'ya, geçen hafta bozuldu, bugün gittim iade etmeye. ettim, dediler ki, siz ürünü alalı 9 ay olmuş, para iadesi yapamıyoruz, istediğiniz zaman 50€'luk alışveriş yapabilirsiniz bu kağıtla dediler. eyvallah dedim, sonuçta yeni süpürge alacaktım zaten. girdim baktım, süpürge satmıyorlarmış artık, sadece temizlik robotu satıyorlarmış. gittim info'ya, dedim böyle böyle, ben 50€ ödedim, makineyi aldım, bozuldu, şimdi hem siz satmıyorsunuz hem para iadesi yapmıyorsunuz, nasıl olacak dedim. türktü zaten oradaki abi, daha önceden de konuşuyorduk, elimdeki kağıtta "alışveriş için" yazan kısmı karaladı, git bir şey deme, öderler, ödemezlerse de info'dan ödenebilir dendi de dedi, gittim, kasiyer aldı baktı, emin olamadı, teknik servisi aradı, teknik servis geldi beni gördü, tamam nakit olarak ödeyin dedi. sonuçta kasadan 50 euro para aldım. hohohoh.
  • çok salak bir mağazadır. kendi internet sisteminden yaptığı satışın aynısını ebay'de conrad_electronics hesabıyla da yapar. ikisinde de birebir aynı fiyatlara, aynı kargo ücretlerine sahiptir. ama birinde 2 günde birinde 9 günde elinize ulaştırır. hani sadece ulaştırır da değil, önceden utanmadan böyle farklı ulaşacağını söyler ürünün. yani bir gecikme, beklenmedik durum değildir bu.
hesabın var mı? giriş yap