• eric england ın son korku filmi. epey bir festival dolaştıktan sonra bu haftasonu abd'de vizyona girdi.

konusu: bardan tanıştığı bir erkekle bir gece beraber olan samantha bir hastalık kapar. ama çok feci bir hastalıktır bu. vücudu çürümektedir.

fragman:

http://www.youtube.com/watch?v=chqtoloedsy
  • yeni izlediğim orta karar ama değişik bir korku filmi. 6/10.

ilginç bir çıkış noktası olmasına karşın bunu iyi kullanamamış. konusu: hiç tanımadığı bir erkekle birlikte olan samantha'nın bir süre sonra vücudu ürkütücü bir şekilde çürümeye başlar. "e bunun neresi ilginç" derseniz; birlikte olduğu adamın mesleği. spoiler olmasın diye söylemeyeceğim.

--- spoiler ---

sanırım adamımız filmin başındaki ölü kadından hastalık kaptı. ya da adam lanetli birisi ve ilişkiye girdiği kadınlar ceset olmaya başlıyor. ancak filmin sonunda kadının zombileşmesi sürpriz oldu. unutmadan..filmdeki adam ünlü korku filmi yönetmeni simon barett.

--- spoiler ---
  • çıkış noktası gerçekten güzel olan ama iyi işlenmemiş film. filmin sonu gene biraz ilgi çekici bitti, zirvede bırakmaları iyi olmuş. boş vakti olan izlesin, ama korku veya gerilim değil baştan diyelim. psikolojinize oynayan bir film. filmi eleştiren bir derginin dediğine katılıyorum : "eğer jaws izleyip denize giremeyen insanlar olmuşsa, bu filmden sonra seks yapmadan önce iki kere düşünecekler."

--- spoiler ---

misal o "lanetli" adamın olayını filmde izleyiciye açıklasalar çok daha şükela olabilirdi. nekrofili adamı açıklamalılardı. pek de spoiler gibi olmadı ama nolur nolmaz.

--- spoiler ---
  • birlesmis milletler bunyesinde gonullu olarak degil uzun donemler halinde calisan personellere karsilik gelen tanim
    (bkz: unv)
  • 2013 senesinden yarrak gibi bir sinema filmi.

--- spoiler ---

bir gecelik ilişki yaşayınca zombiye dönen kadının hikayesi, adam nekrofil adam iğrenç cezayı kadın çekiyor, türk müsün be eric england
    --- spoiler ---
  • kısaca bir zombi filmi lakin tek farkı var diğerlerinden ; içine sadece içine gizem gerilim katılmış.

ha tabi birde virüsün bulaşması yayılması mevzusu baya baya garip ve farklı işlenmiş.
    diğer zombi filmlerine göre ve bana göre aradan sıyrılmayı hakeden bir yapım.

o değilde ikinci film çıkmış izleyeyim bari, yıllar sonra buradan öğrendim valla 2.filmi.
  • --- spoiler ---

- boktan ve bomboş bir film.

- lezbiyenim diyorsun adama vurduruyorsun.

- hele bu nasıl sevgililik bu nasıl ilişki bu nasıl aşk bu nasıl sevgi?

- nikki ile samantha bir araya geldiklerinde 2 dakka konuşacak ortak konuları yok sorsan biz lez sevgiliyiz.

- bu kel adam kimdir in mıdır cin midir? polis bu dalyaragi neden aramaktadır? bulursa ne yapacaktır? peki bu kelin amacı nedir? ölülerle sikişerek ne yapmak nereye varmak istemektedir?

- böylesine taş bir gothic hatun olan nikki adlı hatun neden nasil ve niçin lez olmuştur?

- hele o partideki ev sahibi kizin sifati konuşması neydi öyle? dünyanın en çirkin ve itici kızı olabilir.

- birde bu kel adam ilk başta morgta ölü bir kadınla mi sevişti ben mi yanlış anladım?

- amk böyle bir senaryoyu yazmak bizimkilerin aklına gelmezdi. siyasal islam kamu spotu gibi film.

- hem alkol almayın hem sex yapmayin kamu spotu gibi film olmuş amk.

- böyle finali olmadan çatanak patanak diye biten filmlere 1 puani basip geçiyorum.

- eeee beeee bre pezevenkler bu nasıl son bu nasıl final?

--- spoiler ---
  • üstteki yazarın filmi neresiyle izlediğini anlayamadığım iyi film.
    film evet morgta bir ölüyle birlikte olan birinin etrafında dönüyor. o kişi (bkz: abaddon) araştırırsan öğrenirsin. bunlar kendilerini film izleyicisi falan sanıyor. açıp izleyince oldu zannediyor. sinema bir kültürdür. bir altyapın yoksa izleme, izlediysen ve anlamadıysan da böyle kendini sosyal mecrada rezil etme. önce biraz araştırma yap, neymiş, ne değilmiş falan diye...
    siyasal islam kamu spotu gibi film demiş, islam ile siyasal islamı karıştıran, kavramları birbirine sokan bu anlayış ülkenin belasıdır. (bkz: lol) "sağlığını düşünmek islamın öğütlediği bir şeyse ben tam tersini yapmalıyım" diye aids, hpv yuvası yaptınız ülkeyi. (bkz: karabük olayları)

sürünün hastanelerde madem ne diyelim. bari eşinize bulaştırmayın ne bok yiyorsanız boşanın öyle yiyin.
    mis gibi film. yönetmene helal olsun. sinema bir mesaj vermelidir, mesajın kralını vermiş adam. kızım olsaydı izletirdim. aynısını yazdım tüm ortaokullarda, liselerde, üniversitelerde bu filmi gençlere izletmek gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap