şükela:  tümü | bugün
  • 13 yaşında, amerika'nın yetenek sizsiniz programı olan america's got talent'de golden buzzer(doğrudan finale) butonuna bastıran yeteneği. ünlü olur bu kız.
    izleyelim.

daha önce the voice kids uk 2017 de katılmış.
  • muazzam bir ses.

(bkz: buralar değerlenir)
  • kendisi hakkında "acaba mı" şüphesine ihtimal vermeyen, daha ilk bakışta çok yetenekli olduğu fark edilen hanım kız. ne kadar zamandır yok ebenin amı ali sami diye şaşırmıyordum, o utangaç bünyenin içinden o zenci gırtlağı nasıl çıktı anlayamadım. iyi geldi.
  • "vay be!" dediğim yetenekli kız. yukarıda yazılmış ama (bkz: buralar değerlenir).
  • geleceğin beyonce'u diyebiliriz. hatta şansı yaver giderse; efsane bir müzik yıldızı olur.
  • janes joplin kendisini görse sanırım çok duygulanırdı, gurur duyardı.

ilk dinlememde tüylerimi diken diken edebilen nadir şarkıcı vardır. bu kız, uzun süredir gördüğüm, duyduğum en harika şeydi. 13 yaşında bir de. korkunç bir şey bu.

yolu açık olsun. gelecekte seni ekranlarda görmeyi çok isterim.
  • dün agt videosunu seyrettiğimden beri 10-20 kez tekrar izledim resmen. hayvan gibi bir sesi var ve acayip bir karaktere benziyor. bu sanat dünyasında en garibime giden olay, sahneye çıkınca bir anda karakter değiştiren, transa geçen insan tipi. kıza nasılsın diye soruyorlar, utangaçlıktan cevap veremiyor. şarkıya başlar başlamaz o kişi gidiyor, yerine başkası geliyor.

bir de çok ilginç bir dans stili var. hareketleri hem fiziksel hem de görüntü olarak acayip rahatsız edici ve zor ama o kadar doğal ve içten ki o bile izlettiriyor. youtube yorumlardan birisi yarmıştır hatta ;

"her dancing is like a combination of michael jackson and the exorcist.?"

ayrıca hareketler biraz elaine'ın tekmeleri hatırlatıyor ; https://www.youtube.com/watch?v=5xi4o1yi6b0

neyse, biri elinden tutar, ilerler bence bu kız.
  • uzun zamandır bu kadar yetenekli bir şarkıcı izlemedik sanırım. tek kelimeyle nefis! umarım istediği gibi gider her şey...
  • 5 seneye bu başlığa fazlaca entry girilecek ve o zamanki yazarlar bu entry'leri görecekler. ilk kez bu kadar eminim. büyük yıldız olacak.
  • (bkz: reserved)