• dun ailemi ziyaret ettim, laf arasinda da gulerek bunu soyledim. ciddi olduguna halen inandiramadim.komikli sakali seyler soyluyorum diye oluyor hep. ısin kotu tarafi hicbir sakama bu kadar gulmemislerdi.
  • "beyanname dijital ortamda metin baskıya gönderilirken bazı kaymalar olmuş, bir iki sayfa düşmüş."

bu dijital ortam baya rüzgarlı oluyor, sayfalar uçuşabiliyor normal.
  • şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik, şeklinde nitelendirilebilecek olay.
  • hükümet üyelerinden en okumuşunun işinin ne oranda ehli olduğunu gösteren bir açıklama olmuş. ıçinde debelendigimiz sistem içinse:
    (bkz: ineptokrasi)
  • ben çocukken sokağımızdaki bakkaliyede dandik bi bilezik satılıyordu, altın sarısı ve kocaman bi mavi boncuğu olan mahmutpaşa işi birşey; en yakın arkadaşım arzuda bile var! annemin yakasına yapışmıştım bana bunu al, al, al... dayanamadı en sonunda verdi bileziğin parasını "illallah senden çocuk, git, al" dedi bana, hoplaya zıplaya gittim bakkala "bilezik istiyorum" dedim paramı uzattım, kazıkçı kazım dedi ki bana "torunum o bilezik çok kötü alıyorlar hemen kırılıyor, boncuğu düşüyor, sen onun yerine bi çikolata al" aklıma yattı doğrusu "tamam" dedim, en dandik çikolataların birini verdi bana, paramın da hepsini aldı!
    çikolatayı açtım yedim bi güzel, bitince anneme ne diyeceğim diye düşünmeye başladım ve buldum dahice bi fikir gelmişti aklıma;
    bileziği yürürken takmaya çalışıyordum ama lağım deliğine düştü dedim, nereye düştü gel göster diye çekti kolumdan annem, bakkalın yakınlarındaki kanalizasyon kapağını gösterdim "buraya düştü" diyerek...
    yemedi tabi annem, zira yenilecek gibi bir yalan değil!
    sonunda itiraf etmek zorunda kaldım, kazıkçı kazıma götürdü beni, benim çocuğuma bu çikolatalardan sakızlardan satma demiyor muyum? ya parasını ver ya da bileziği dedi, aldı bileziği koydu cüzdanına, burnum sürtene kadar da vermedi...

hadi ben annesini kandırmaya çalışan 5-6 yaşlarında, bıcır bıcır, küçücük bi veletmişim, size noluyor efendim?
  • page break olayını yanlış anlamış kişi beyanı.
  • gerçekmiş, ben şaka sanmıştım.
  • bari destekli atsaydın dediğim saçma sözcükler bütünü.
hesabın var mı? giriş yap