• puhu tv'den izleyince 25 dakikada biten mini dizi. puhu'dan izlemenin en güzeli tarafı da sena ve sultan denen gereksiz mahlukları izlemek zorunda kalmıyorsun.
  • hayatımda gördüğüm, kendini en çok bozan dizi.

kaybedilen izleyici kitlesine +1 yazalım.
  • kendini bozmuş dizidir. bu yüzden izlenmeleride günden güne eriyor. benim izlediğim sitede izlenme rakamları 50000 'e dayanırken , simdi sadece 20000'e çıkıyor.
  • bahsi gecen sirlar dunyasindan hallice ates efektlerini gorunce gozlerimiz bir adet “yavriiiim” diye bagiran erdal baggal aramadi degil...
  • diziyi kaybetmemek için elimden geleni yapsam da avuçlarımın arasında kayıp gidiyor...
  • nazım karakterini oynayan kişiyi la casa de papel'in profesor karakterine çok benzetiyorum... :)
  • kadıköy’de işareti çizilmeye başlamış dizidir. öte yandan tshirt satan uyduruk dükkanların girişinde bu işareti taşıyan tshirt’ler mevcut. tehlikenin farkında mısınız diyesim geliyor yakında tas kafalı zibidilerde görmeye başlarız. acaba çekildiği yer balat’ta durumlar ne? diziye kendilerini kaptırıp, kendilerine bir idris baba bulmuşlar mıdır?

deli yürek zamanlarında deli özenir palto ile gezerlerdi.
    kurtlar vadisi zamanında “polat alemdar’ın selamını getirdik” diyerekten kuyumcudan haraç almaya çalışan tipler vardı. o da yetmezmiş gibi “racon kesmiyorum kafa kesiyorum” deyip arkadaşının boğazını kesenler olmuştu.

ergenlere ve işsiz zibidilere bu diziler izletilmemeli diyeceğim amma nafile.
  • böyle gerizekalı şeyler kurtlar vadisinden sonra bitti sanıyordum. yok abi bitmemiş.
    eskiden ise sözlükte böyle salak saçma şeyler sağlam topa tutulur, yerden yere vurulurdu. şimdi ise “başlıyor gönlümün efendisi” diye reklam kokan övgüler düzülüyor. sözlük ticarileşti mi, yoksa zeka ve kültür seviyesi mi düştü anlayamadım.
  • her işte olduğu gibi bu işte de beğeni mastürbasyonu yapıldığından bayan ve ilerlemeyen hikayeye dönüşmüş dizidir.

türkiye'deki yapımcılar, senaristler ve yönetmenler, yeşilçamın ağır aksak, orantısız, rüzgar esintisine göre değişen ve mantıksız ruhunu üstlerinden atmadıkça, senaryosu daha akıcı, sci-fi olsa bile inandırıcı, karakterler tutsa bile çatır çatır ölen ve heyecanlandıran başka ülke dizilerine genç nüfusun yönelmesi bence gayet normal.
hesabın var mı? giriş yap