• ilk defa hayırlı bir işin ortasında aradım sanırım. sadece "müsait değilim:))))" diyebildi mesajla. guzum ya:) sevişmek memurun da hakkı abi.
  • sahilden denize dogru tas atmaya calisirken 300 metre geride, sezlongda guneslenen insanlari vurabilen canli cesidi.
    cok tatli cocuk.
    boyle de kozlar veriyo' insanin eline iste.

aklima geldikce gulecem isalla.
  • geldi gene tipini si...

saka saka.
    bir senelik izinden donmus, pirlanta gibi delikanlidir.
    ne kadinlar, ne de erkekler paylasabiliyor baksaniza.
  • pek sevgili iş arkadaşım.

kendisini tanımlayacak tek söz lom lom ağızlı. valla tam ne demek açıklayamayacağım ama işte karşısındaki küsermiş, darılırmış, alınırmış yok pat pat pat söyler düşündüğünü. hayır olum ben sana düşüncelerini söyleme demiyorum ki hobi olarak yine söyle ama kime ne söyleyeceğini de az biraz tart la. üzme milleti. tamam açık sözlü olmak falan erdem de o erdem her zaman erdem değil. ha bir de konuşmaya kaptırdığı zaman susturması biraz zor. ölü taklidi yapmak gerekiyor kendisinden kurtulmak için.

ayrıca çok ısrarcı la oğlum istemiyorum diyorum çarşıya gitmek niye ısrar ediyorsun. biliyorum ben gidelim desem sen gelirdin. keşke gelmeyecek olsan. o zaman sana hayır dediğimde vicdan azabı çekmezdim. bildiğin vicdanımın sesi oldu.

ha bir de; valla gay değil bak. tamam maşallah titizliğinde, temizliğinde, düzeninde bir anne havası var ama bildiğin erkek mis gibi kızlara bakıyor internetten. hep kızlara bakıyor hiç erkeklere bakarken yakalamadım. gay lezbiyen değilse bildiğin erkek. (bu arada gay arkadaşları üzmek istemem gay olsaydı da ona olan sevgim dostluğum değişmezdi. bunun için belirtmedim sadece yanlış tanınmasın istedim.)

onun dışında valla iyi çocuk hatırnaz, saygılı, edepli, ahlaklı maşallah kızım olsa damat alırdım o derece. tabi aramızda sadece 4 yaş fark olması bu ihtimalin gerçekleşmesine engel ama zaten de damat alacağım demedim alırdım dedim.

mektubuma burada son verirken sözlük kızları için son bir not düşeyim. çocuğun boyu posu yerinde atletik esmer güzeli kaçırmayın derim ben.
  • gelmiş, sırrını aşikar etmiş, ender bulunur nitelikte samimi insanlardan bir arkadaştır keensi.
  • türlü paylaşım sitelerinde kullanıcılar türlü uzuvlarını paylaşadururken, kendisi panoramik çene filmini paylaşmak suretiyle hepsinin bir adım önüne geçip, özgüvenini ortaya koymuştur.

o ne güzel sinüzler, nası' tatlı diş kökleri, ne şeker yirmilikler öyle yaw. eheh.
    allah kahretmesin.
  • (bkz: #25141596)

özlüyoruz...

* *
  • diyetteydim, vakitsiz yakaladi beni.
    ekrani yaladim lan allahsiz!
    (bkz: #32607764)

bi' adam her konuda mi yetenekli olur arkadas ya.
  • (bkz: adam ballı çıktı rıza baba.)

365. dönem askere gidecek bir sözlük yazarıdır kendisi. son 6 aydır beynimizi kemiriyor, bunanımlardan bunalım beğeniyordu. hele son 1 hafta hayalet gibiydi.

sonra ne oldu karamürsel meslekçi deniz asteğmen oldu. evinin dibine lan, evinden askere kentkart basarak şehiriçi minibüsleriyle gidecek adam. senin ben şansının amk.
  • sinop'u bolu'ya katan delikanlı. telefonda konuşurken yakalayabilene aşk olsun. keşke gaziantep'e geleydi, izmir'e döneydi.
hesabın var mı? giriş yap