• olası muhtemeldir.
  • güzel teori de, bu adamlar milletten başkasına kazık atmayı bilmezler. ve atasözümüzü hatırlayalım. neydiii? ney neyi ısırmazdı? evet işte o.
  • bu saatten sonra devlet bahçeliden medet ummak büyük resmi gören, sahte dolar yakarak doların oyununa son veren akitten medet ummaktan farksızdır.
  • 2002'de türkiye krizin etkisinden yeni yeni çıkmışken erken seçim lafını ortaya atıp bunalmış halkı "yeni umut" akp'nin kucağına atan,

2007'de cumhurbaşkanlığında akp'ye destek çıkan,

2015'te daha seçim akşamı akp'nin 13 yıldır ilk defa iktidardan düşürülebileceği gün çıkıp yine erken seçim isteyip halkın, "bunlar bi bok yapamayacak biz yine akp'ye verelim" diye düşünmesini sağlayıp kasımda akp'yi tek başına iktidara taşıyan,

ve nihayet ortada uzun zamandır lafı bile dolanmayan başkanlığı durduk yere gündeme getiren devlet bahçeli'nin atacağı düşünülen kazık :)
  • devlet bahçeli'nin fıtratında olmayan kazıktır.

genelde halka kazık atmayı sever birileri, akp'ye değil! hem de ağzı vatan millet sevgisi ile doluyken!
  • ''ulan acaba bir bildiğimi var , abi kesin tuzak zamına koyim ya'' şeklindeki içi kan ağlayan mhpli temennisidir.

yok bir bildiği
  • devlet bahçeli'nin atacağı tek kazık biz seçmenlerinedir.
  • mümkün olmayan kazıktır. kazık diye bir şey yok esasen
    türk siyasetinden bahsediyoruz, netflix dizisi falan mı bu ters köşe olacak.
  • olmayan kazıktır. ne yazık ki böyle düşünceler hep hayallerde kalıyor. biz çok detaylı düşünüyoruz bazı olayları ama başımızda ki insanlar bizim kadar detaylı düşünmüyor. özellikle devlet bahçeli'de o derinlik yok. adam direk düşündüğünü yapıyor.. ne yapacağı, söylediği çok belli. keşke düşünülen gibi olsa ama benim hiç umudum yok.
  • mecliste gizli oylama yapılamadığını hala anlayamamış angutların sikimsonik teorisi.

yok amk gizli oylama falan, bayağı perdeyi açıp dikizliyor adamlar, kaç tane oylama oldu görmediniz mi, mal mısınız nesiniz amk..

edit: bu mevzu ikide bir yeniden önümüze konduğu ve bahçeli'yi temize çıkarma amaçlı göründüğü için agresifleştim, evet. özeleştiri veriyorum.

edit2: 3 mart döneminde bugün yaşanan pervasızlıkların binde biri yoktu, dengeleyici güçler yıkılmamıştı. bugünle kıyaslamak en hafif tabirle saftiriklik.
hesabın var mı? giriş yap