• ilkesiz insandır,

eline güç verirseniz zalimleşen insandır,

kurnaz geçinen insandır,

güvenilmez insandır,

dünyada ve de özellikle anadolu coğrafyasında bolca bulunurlar.
  • gecenin bir yarısı atılan havai fişeklere, yeğenimi uyandıran zihniyete, şehir merkezine 5 km uzaktan gümbür gümbür reeeeeeceeeeep dinlememe ses çıkartmayandır aynı zamanda.
  • küçüklüğünden beri ailesi tarafından her işi aman yapamaz başına bir şey gelmesin denilerek yapılan insan olabilir. nitekim bebekliğinde bile çocuğu halının bir ucundan diğer ucundaki oyuncağa giderken durdurup oyuncağı önüne veriyorsanız bu çocuğu sürekli desteklemeniz, işini görmeniz gerekecektir. her zaman kendine bir destek, bir yardımcı arayacaktır. bu tür çocuklar da ileride büyüyüp daima güçlü kimse ilkesiz,idealsiz ve güçsüz bir şekilde onun yanında olan ezilen karakter olacaklardır.
  • zayiftir.
  • imrendigim insandir. adamda bildigin "gafa rahat".

bu adam barcelona'yi tutuyor, en sevdigi adam messi.
    olimpiyatlarda michael phelps'i, teniste jokovic'i destekliyor.
    darbe olunca laik, akp gelince akpci oluyor.
    yeri gelince ateist, yeri gelince en agir musluman oluyor.
    is yerinde hep mudurun tarafinda kaliyor bu adam; 2-3 saat fazla calisayim ama basim derde girmesin modunda ayrica.

boyle bir adam hayal edin -ki saniyorum turkiye'nin %30'una falan tekabul ediyor- super bir ic dunyasi var bu adamin.
    bu adam dahi yolda yururken pembe kelebekler goremiyorsa hangimiz gorebiliriz?

imreniyorum ama olamiyorum.
    super adamsin sen ama biraz olayim desem hemen igreniyorum, kusasim geliyor.
  • zeki ama ahlaksız insandır.
    ülkemizde çok sayıda bulunur.
    genelde winner durumundadır bu tipler.
  • siker, net.

tek sorunu ise güçlüyü desteklerken fazla abartıp akıllarda kalmasıdır. bu durumda güç dengesi değişince götü görür. nice gücetapangiller telef oldu böylece.

en sikici versiyonu ise bunu yapıp aynı zamanda kimsenin aklında kalmamayı başarandır.
  • bu kadar insan giydirdiğine göre orospu çocuğu olma ihtimali yüksek insan. ssg ve kanzuk da giydirir ise kesin orospu çocuğu. (bkz: aaa bu benim lan)

şaka lan şaka pes oynarken bile güçsüz takım alan insanım ben. ssg ile kanzuk çok da tın yani. fm'de barça ile real'i alır bunlar kesin, ben de villarreal ile sürpriz peşinde koşarım.

sahi niye güçlü taraf tutamıyorum lan ben? sokakta kavga eden iki çocuk görsem dayak yiyeni teselli eder, dövene "akıllı uslu ol" falan derim. belki dayak yiyen çok pis ibnelik yaptı ne malum? bunlar hep psikoloji.
  • hayata katkısı hep kendine yetecek kadardır. sanki yüzünde her zaman içten içe "mehheh nasıl da döndüm köşeyi" sırıtışı bulunur.
  • kraldan çok kralcılık
hesabın var mı? giriş yap