• westbrook'un costugu pacers macinda bilegi cok fena donmus oyuncu. umarim ciddi birseyi yoktur ama olsa sasirmam.
  • 2019 nba draft'ında chicago bulls tarafından 38. sırada seçilmiş çaylak oyuncu. fizik olarak nba'e çok hazır, atletizm seviyesi üst düzey. oyun ve pozisyon bilgisini geliştirir, atletizmini korur ve oyununa en azından bir orta mesafe şut tehdidi ekleyebilirse ligde kalıcı bir oyuncu olabileceğini düşünüyorum.
  • 6'11'' boyunda büyük gelecek vaadeden çok atletik arkansas razorbacks power forward'ı. oyununa şut eklemesi durumunda yeni bir anthony davis olacaktır kendisi.

2018 şubat ayındaki bir maçtan kesit
  • dallas mavericks'e takas olmuştur. tam da takımın ihtiyacı olan profile sahip bir oyuncu olarak ayağının tozuyla çıktığı ilk maçta sadece 17 dakikada 19 sayı 9 ribaund ile maçı tamamlamıştır.
  • wizards da gerçek bir oyun kurucu olmadığı ve top poole - kuzma ikilisinde olduğu sürece çok çok sönük kalacak. reboundları neden düşü anlayamadım henüz.
  • chicago'nun uzun rotasyonuna robin lopez çöpünden sonra ilaç gibi gelecek isim. neden? çünkü oyun stili çok agresif, kolları çok uzun ve atletizm i çok yüksek. şut özelliğini de geliştirirse çok iyi bir konuma geleceğini düşünüyorum.
  • washington wizards ile 3 yıl 40.2 milyon dolar karşılığında anlaşmaya varan çember savunucusu. ileride ismini daha da duyuracaktır.
hesabın var mı? giriş yap