• bir dirhem et bin kusur örtermiş derler ya hani, bu kadın buna çok güzel örnek.

mide ameliyatı olduktan sonra yüzden çok zayıflamış. eski hali gerçekten çok daha iyiydi. üçgen gibi olmuş yüzü. saçlarını toplayınca kaşık kadar kalıyor.

bakın söylüyorum. üç vakte kalmaz eski popülaritesini mumla arar. bariz çirkinleşmiş çünkü. ne vardı 3 kg fazlalık için o salak ameliyatı olmaya. yüz hatları olduğu gibi çökmüş.

bu tür ameliyatlardan sonra oluşan beslenme noksanlığı sonucu sadece yağ değil kas da kaybediyor vücut. sen göbek ve basen gibi istenmeyen bölge yağlarından kurtulmak için bu ameliyatı oluyorsun ama alakasız yerlerden kilo verip kas ve doku kaybediyorsun.

yüz gitmiş, meme gitmiş, boyun ipince kalmış. güzellik gitmiş kızım kısaca. 0 beden olsan kaç yazar. yıldız tilbe de zayıftır ama yıldız tilbe'dir işte.
  • danla ne demek anlamı nedir? yada nüfus memuru damla'yı danla olarak mı yazmış da böyle değişik olsun diye mi devam ediyor, anlayamadım ama tarzı güzel bu hatunun.
  • kitap okumak, heykel sergisine gitmek, tiyatro izlemek ve rötteşambırım ile fularımı takıp şömine başında pipomu tüttürmek dışında ara ara açıp hayvanlar gibi videolarını izleyip böğürerek güldüğüm şahsiyet.
    kendisini severek, bilerek ve isteyerek takip ediyorum.
    kimse beni sikerek zorla izlettirmiyor videolarını.
    beğenmediğim bir kişiyi takip etmiyorum ve doğal olarak hakkında hiçbir bilgiye sahip olmuyorum.
    (bkz: danla bilic kim amk)

danla bilic; ekşi sözlükte hakkında 1600'e yakın entry girilen bir adet sosyal medya ünlüsüdür.
    bu 1600 entrynin yaklaşık 1000 tanesi, aslında danla bilic'i tanıyıp tanımıyormuşçasına ''danla bilic de kim amk'' diyen tiplerden oluşur.

gelelim toplum ahlakını nasıl bozduğuna...!
    (yetişkin insanlar için söylüyorum)
    %80'den fazla ahlaksız insanın yaşadığı, kendi arasında ''amk''suz cümle kurmayan, mahallesindeki kızların götüne bakan, bayram ziyaretine gelen öz yeğenine tecavüz edip acımasızca öldüren, komşunun kapısını dinleyen, eşini aldatan, ahlaksız dizileri reyting rekortmeni yapan, komşusunun küçücük oğluna evde kimse yokken, ''kapıya aç'' diye taciz edip tecavüz etmeye kalkan, millet düğünde göbek atarken içeride geçip odada uyuyan küçücük çocuğa tecavüz eden, evliyken yat köşelerinde öz yeğeniyle sevişen, evli adamları defalarca karısından ayırıp sosyal medyada şükür duası edenler, cemaat yurtlarında erkek çocuklarına tecavüz eden, her cuma ayet sallayan, bu milletin anasını öpeceğiz anasını diyen, evlenmeden çocuk peydahlayan, başkasıyla evliyken gidip köşe bucaklarda başka kadınları hamile bırakan kişilerin yaşadığı bir ülkede, danla bilic ahlakımızı bozuyor öyle mi!

bu ülkede ''bok'' kelimesinin ahlakımızı bozduğunu düşünen varlıklar, recep ivedik filmlerini ''tüm zamanların en çok izlenen 1.nci filmi'' yaptılar. orada ahlakının ırzına geçerken kahkaha atıyordun, çocukların onun taklidini yaparken videosunu çekip gülme emojisiyle sosyal medyada paylaşıyordun.
    o zaman utanmıyor muydun?
    ahlakın elden gitmiyor muydu?
    danla bilic'in videolarında ettiği sözlerin bir çoğunu fazlasıyla sizin ahlakı bozuluyor dediğiniz çocuklarınız biliyor. kendi ahlaksızlıklarınızı çocuğunuzun takip ettiği birinde bulmak yerine biraz kendinizde aramanız gerekiyor.
    minicik çocuklara sadece ağlıyor diye telefon verip, sonra çocuğumun ahlakı elden gidiyor demek embesilliktir.
    ben hayatımda ''amın düdüğü'' kelimesini ilk kez 9 yaşında bir çocuktan duydum biliyor musunuz? belki de danla bile bilmiyordur bunun ne olduğunu!

işe bu yüzden insanları rahat bırakın artık.

diriliş ertuğrul dizisinde kafa kesme sahnesini, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde intihar sahnesini, sen anlat karadeniz dizisinde karısına işkence adamı, aşkı memnu dizisinde amcasının karısına göz diken adamı, yaprak dökümü dizisinde iki kardeşin ortaklaşa kullandığı kocayı, kavak yelleri dizisinde kim kime dum duma bir arkadaş ortamını beraber izlediğiniz çocuğunuzun ahlakını başka türlü koruyun.

insanları sırf başarısından dolayı kıskanmak ve bir şekilde onun mutsuz olmasını istemek aptallıktan başka bir şey değildir.

ben kendisini gayet doğal buluyor ve seviyorum.

ve bu entry sonrası resim sergisine doğru yola çıkıyorum.
    malum hepimiz elitiz amk!

not: amk dedim.
    şimdi burayı okuyan çocukların psikolojisi bozulacak.
    korkma çocuğum bu amk bir spor gazetesinin adı.
  • siz ne işle uğraşıyorsunuz?
  • bir videosunu izliyim dedim dayanamayıp 10.dk’da kapadım. bu kadar gevşek, bu kadar boş konuşan biri görmedim. hani bi espri yaptığını zannediyor ama kimse gülmüyor...
  • danla hanım bunu görüyorsanız bulun beni, size çok önemli bir şey danışmam gerekli :)
  • katıldığı eys programında iki lafı bir araya getiremeyen bir ''fenomen' olduğunu da gördük. sürekli ''eser bana laf mı soktu şimdi?'', ''laf mı yedim ben?'' paranoyasından bir kurtulsaydın da biz de güzel bir şov izleseydik be. hele eser'e bir laf sokmaya çalışıp sokamayışı var kii *

ee danla burası youtube değil, rezil olduğun veya istemediğin yerleri montaj'da kesip atamıyorsun ''makyaj güzeli'' :(
  • siz burada entry girdikçe bu gereksiz cebini dolduruyor. bırakın artık ne yaparsa yapsın, uğraşmayın bu kadınla. böyle yaptıkça onu daha popüler yapıyorsunuz.
  • tarkan viking kanı'ndaki ahtapota benzeyen hanfendi. kiloyla alakası yok.
hesabın var mı? giriş yap