• istanbul altunizade'de bolca görebileceğiniz tip.

gelin görün şoklardan, şaşkınlıklara doğru yol alın. astral seyahate çıkın.
    aynı zamanda bunlar su içip içip, oruç tutarlar.
  • (bkz: başı kapalı dar kot)

bu ne alaka diyecekler için edit: bu başlık böyle değildi :/
  • benim aklım götümde, gösteremesem bile belli edeyim diyen kızdır. mazur görün.
  • erkeklerin saçından tahrik olacağını düşünüp, götünden tahrik olabileceklerini düşünemeyen kızdır. bunun bir de açık ayakkabı veya file çorap giyip ayak fetişistlerini görmezden gelen versiyonu da vardır ama o ayrı bir konu.
  • beresi güzelmiş.
  • - başını neden kapatıyorsun?
    - çünkü erkekler tahrik oluyorlar.
    - e dar kot kıçını çok güzel göstermiş?
    - .
    (bkz: cevab veremedi)
  • muhafazakar olmanın, kadınlardaki beğenilme, dikkat çekme içgüdüsünü bitirmediğinin göstergesidir; ki türkiyede kapanmak dini olduğu kadar gelenekseldir de birçok çevrede. dolayısıyla genç bir kadının böyle giyinmesi çok da doğaldır, başını kapatan tüm kadınların neredeyse bir rahibe misali kendini dünyadan tamamen soyutlamasını bekleyemeyiz ki. dinen ne derece yanlıştır ne derece doğrudur, giyen kişinin seçimidir ve diğer insanları ilgilendirmez de.

edit: begenilme ve dikkat cekme gudusu gibi buyuk laflar, genclikte oluyor, neredeyse red pillci agizlari. yillar once yazmisim, silmiyorum tabii, ama ilk kismini bugun iddia etmezdim, oyle bir bilgim yok. son kimi zaten herkesin hayatina kimse karisamaz.
  • nasreddin hoca'nın kızı.

hoca bir gün çardakta otururken komşusu "hoca dar kot giyen başı kapalı kız gidiyor." diye seslenmiş. hoca da omuz silkerek "bana ne." demiş. bunun üzerine komşu "ama hocam dar kot giyen başı kapalı kız sizin eve gidiyor." demiş. hoca da durur mu yapıştırmış cevabı: (bkz: sana ne)
  • istediğini giymekte özgür bir kızdır ama türkiye şekilci bir toplum olduğu için taşak geçilen kızdır aynı zamanda. bayramdan bayrama namaza giden müslüman, içki içen müslüman, fuhuşan müslüman, chp'ye oy veren müslüman şeklinde çoğaltılabilir ama bu saptamaların kime ne faydası var.

(bkz: hepimiz kardeşiz)
    (bkz: sana ne yarraaam)
hesabın var mı? giriş yap