• (bkz: osman özsoy)
  • sanırım darbeyi planlayanlar arasında. aşırı özgüvenden dersine düzgün çalışamamış ve sonuç olarak çakmış. bu videodan o anlaşılıyor. böyle bir aklın yaptığı darbe tabi başarısız olur zaten. adam çenesini iki dakika nasıl tutamıyor yahu. giderayak bizim hemşerinin de * başını yakmış.
  • darbeyi 1 ay 1 gün önceden haber vermiştir. videoda yayın tarihi 15 haziran 2016 yazıyor.

o değil de, adamlar gerçekten darbe olacağını biliyor. müjde veriyor. keşke albay olsaydım diyor. daha ne olsun.

edit: başlık ilk açıldığında darbeden 1 gün önce darbeyi haber veren fetöcü ydü. sonra düzeltince benim ilk satır da yalan oldu haliyle.
  • hahah adam gerçekten ağzından baklayı çıkarmış. eğer gerçekten biliyorduysa hiç başarılılar bir tutum değil??
    neyse ki millet ve şerefli askerlerimiz verdi ağızlarının payını
  • pişmiş kelle gibi sırıtışı cidden iğrenç. kim bilir nasıl prof. olmuşsundur sen?
    kibir şeytanın alemetlerinderdir.
  • bazıları hala, "başarısız olması planlanmış darbe girişimiydi" diyor..

ulan böyle saçma iş mi olur, nasıl başarısız olması planlanmış, oyun mu oynuyorlarmış? bu insan müsveddelerinin ailelerinin, çoluk çocuklarının hiç mi değerleri yokmuş gözlerinde ki böyle saçma sapan bir oyunun kahramanı olmak istemişler?

bal gibi, alenen yönetimi ele geçirip yeni düzenlerini kurmak, kendi geminin kaptan köşkünde hayatlarına devam etmek istedi bu şerefsizler işte..

sonradan anlamlandırabiliyor olsak da, bu ve bunun gibi bütün dökülenler de söylediğimin ayan beyan göstergesidir..

her zaman, her fırsatta söylüyorum; sevin ya da sevmeyin, hoşlanın ya da nefret edin, sebebi şahsi menfaatleri olsa dahi recep tayyip erdoğan'ın o berbat gecede sergilediği cesur duruş bu ülkeyi ipten almış, bu kansızların elinden kurtarmıştır..

bundan sonrası için de hayırlı ya da hayırsız yorumlarımızı yaparız elbet..
  • resmen adam darbe yapılacağını söylemiş, ama allah fazla özgüveni yerle bir etti. devletin yüzde bilmem kaçı fetocu diye övünürken açıkta kalan onca fetöcu napacak acaba. böyle profesör olmaz olsun, ama malesef ki işi eğitim değilde ideoloji yaymak, fikir satmak olan binlerce akademisyenle dolu okullar. *
  • (bkz: osman özsoy)

hesaplarına ve tüm mal varlığına el konulduğunda devletin ne olduğunu anlayacak olan akademisyendir.
  • ya haber verse nolur hacı?

şimdi bazıları diyor ki nasıl tiyatro olur nasıl kafalar bunlar bilmem ne?

yav hacı... bu videoda konuşan da kandırılmış ki. gerçekten birşeyler olacağına inandırılmış ama yok öyle birşey. bu adamlar bakın darbe yapacağız allahın izniyle şöyle olacak bilmem ne dediler saldılar bunları.

saldırtanlar da saldırıya uğrayanlar da aynı tarafta...merak etmeyin..
hesabın var mı? giriş yap