• kendi deyimleriyle multiplayer-uzay-aksiyon oyunu. bir uzay gemisi alıp pata küte önüne gelene ateş ediyosun;ayrı dünyalar, haritalar felan da mevcut. uranyum, iridyum tarzı şeyler de mevcut. 32 milyondan fazla üyeye sahipler. reklam gibi oldu ama almanya merkezli çalışmakta olan bir oyun.
    siz siz olun, uzak durun.*

http://www.darkorbit.com/

not: bu işten para kazananlar da var. herhangi bir uzay gemisi belli bir seviyeye getirilip 300-500 tlye satılabiliyor diğer oyunculara. öyleki internet kafede çocuklara bu oyunu bedava oynatan, bu sayede geliştirdiği gemileri satarak aylık kazancını bu şekilde sağlayan insanlar bile var.
  • web tabanlı güzel bi oyun... 3 şirket vardır mmo(mars), eic(dünya),vru(venüs) şirketleri. amaç kendi şirketin için savaşcaksın diğer şirketlerle...ve tek başına oynayınca tatsız tuzsuz gibi gözüken ama sağlam güzel bi klana üye olunca orda teamspeakle(çok kişiyle aynı anda sesli konusma) konusmaya tanısmaya kaynaşmaya baslayınca güzel bi oyun haline geliyor.. hatta bağımlılık yapıyor...
  • yıllar önce başladığım ve hala burakamadığım bu gidişlede bırakamayacağım web tabanlı oyun...son zamanlarda millet hile ile oyun dibine vurduğu bir sürü hilesiz oynayanları isyana oyunu bırakmaya kadar götüren ve aynı zamanda bu durumlardan dolayı insanı bunalıma sokan oyun....
  • yaww bu oyuna büyük bi hevesle başladım. ancak kendime oyunun ustası (prosu) dediğimde arkadaşlarımın benden kat ve kat daha üst seviyede olduğunu gördüm ve oyundan aslında anlamadığımı fark ettim. bu uyuz,kuduz,dandik,s*ktri b*ktan oyun benim 7 yıllık online oyun kariyerime son vermek üzereydi. ben bunu fark ettiğimde oyunu bırakmak zorunda kaldım. o zmandan beri bu ahmak oyuna bi düşmanlığım var.
  • paranızı seviyorsanız bu oyuna başlamayın.
  • indirme olmadan web browser üzerinden online oynanan basit görsel efektleri olan. basit ama zevkli takım ruhu veren oyundur. bigpoint merkezli almanyada kurulan bir oyun firmasıdır.
  • o gemileri 500 1000e satan ve şimdiye kadar 10larca gemi satan biriyim.. ama çoğu kişinin zararı karından fazla oluyor hiç bulaşmayın uzak durun.. sakın sakın..
  • 2005 yılından beri oynadığım online uzay oyunudur.o yıllar pek harita çeşitinin olmamasıyla beraber elit mermilerin azlığı da oyunu güzelleştiren sebeplerden biridir.
    -üye olurken üç şirket çıkıyor karşınıza.vru,mmo,eic.(vru tercihimdir)
    -şimdilerde gelişmek oldukça zor.bikere o parayı kullanacaksın arkadaşım.senden söke söke para alacak bu adamlar.oyunu öyle bi ayarlamışlar ki hırslandıkça para vereceksin bu alman şirketi bigpoint'e.
    -gelişebilmek için yapmanız gerekenler;goliath almak,8 irisi tamamlamak+apis ve zeus diroiti ile toplamda 10 diroit,arge tamamlamak(yaklaşık 1 milyon uri),kapıları tamamlamak,zeus kapısını bilmem kaç kere yapıp havocları tamamlamak,zeus kapı parçası çıkarmak için bilmem kaç ay pala toplamak,ki alacağınız lf3,bo2 kalkanlardan bahsetmiyorum bile..açacağınız sandıklardan gelecek lf4 ler..

-klasik bir alman mantığı.az ödül zor oyun.böylece ödüle ulaşmak için para ödüyorsun.
  • uzay macerası üzerine kurulu bir mmo oyunu.oyundaki en değerli para birini 'uridium'dur.kazanıldığı takdirde en güçlü uzay gemilerine sahip olunabilir.
  • eğer zaman harcanmışsa oyuna güzel bir gemi yapılabilir, bu gemiyle zevkli savaşlar yapabilirsiniz. öneririm.
hesabın var mı? giriş yap