• (bkz: bsg)
  • salak olmak nasıl bir şey, hep merak etmişimdir.

bize bu konuda bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim sayın yazar.
  • hepsini okudum, darwinin yaşamadığına dair bir veri yok. okumayın, yorulmayın.
  • doğru bir önermedir! darwin diye biri yoktur. shakespeare diye biri de yoktur. shakespeare aslında şeyh pir'dir. newton da yoktur mesela.

ben size bir sır vereyim. daha fazla tutamıyorum bu sırrı. aslında hiç birimiz yokuz.
  • gerçek bilimadamı charles darwin tasmanya adalarına gitmeden önce gemide siyonist bir fedai tarafından öldürülmüştür. yerine ona çok benzeyen bir kişi geçirilmiş olup ismi de yossi kohendir. yossi kohen daha sonra evrim teorisinin ortaya atıp dünyadaki maneviyatı yıkmaya çalışmıştır.
  • yazar adının sağ tarafındaki 3 noktaya basın,orada 3 seçenek göreceksiniz.bu 3 seçenekten yazarı engelle'ye bastıktan hemen sonra açılan onay kutusunda aynen yazısına tıklayın. evet bir aptaldan daha kurtulduk böylece.
    not: eksisozluk manual guide.
  • evrimi reddetmenin bir üst eşiğinin darwin'i reddetmek olduğunu öğrenmiş olduğumuz başlık.

-dünyadaki hayatın gelişimini, türleşmeyi evrim kuramıyla açıklayabiliriz. şimdi dinle bla bla..

- evrim yoktur!

- ama bak darwin şöyle izah edi..

- darwin yoktur!

- $<$%~€££}|\<€!,~
  • (bkz: vay be)
  • darwin olsun veya olmasın evrim vardır. hatta senin varlığından bile daha fazla kesindir bu.
  • diyelim newton diye biri yaşamadı. o zaman gravity denilen şeyin varlığını red mi edeceğiz?
hesabın var mı? giriş yap