• 4 ağustos 2013 roger waters istanbul konseri'nde duvarın üzerinde kendisini görme hayallerimize yanıt verse keşke.
  • artık şu üşengeçliğini bıraksın da bir şeyler yapsın dediğim adamdır.

hadi efendi. çok da geç değil bunun için.
  • çok sağlam bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre yeni albüm çalışmalarına birkaç hafta önce başlamıştır. albüm içeriği, ismi konusunda henüz netlik yok. işin son derece başındaymış baba...

kaynak: güvenilir dedim.
  • yeni albüm çalışmalarına başladığı bilgisini edindiğim efsane.
  • kendi deyişile:

''eskiden bir albümü 1 senede bitirirdik. şimdi ise seneler sürüyor.''

umarım şimdi bu da çok kısa zamanda bitecektir. sen zaten en iyisini yapacaksın.

muhtemelen bu entrymi (bkz: #35747596) gördükten sonra işe başlamıştır. teşekkürler beni dinlediğin için.
  • ay gençliği çok yakışıklı.
  • dahidir.teknik olmak için sapıklık derecesinde kasan gitarcıların karşısında sadeliğiyle dimdik durur.işleri çorba yapmadan,mümkün olan en sade şekilde atar sololarını.teknikten uzak gözüken sololarında öyle bir bend alır,öyle vibratolar yapar ki ağzınız açık kalır,gözleriniz sulanır.idolümdür,bana müziğin,gitarın ne olduğunu gösteren şahsiyetlerden biridir.hep var olsun.
  • yaşına rağmen bu denli dinç görünmesi ve yaşlandıkça artan karizmasıyla dikkat çeken pink floyd grubunun ünlü gitaristi. elindeki gitarı konuşturma yeteneği ve o eşsiz sesiyle büyüleyici şarkılar ortaya koymustur. sololarının birçok kişi tarafından denendiği ve gerçek anlamda başarilamadigini da gördüm birçok kez.
    özel hayatı da çok ilgimi çekti. küçük yaşta hediye edilen gitarını tıngırdatmaya başlayan küçük gilmour, şu an çikardığı o müthiş gitar sesleriyle insanı cezbediyor.
    uçaklar ve jetlere ilgi duyan david gilmour, polly samson'la olan 20yıllık evliligiyle de takdire şayandır.
  • beni kendimden geçiren müzisyendir. diskografisini gururla saklıyorum. ölürse ciddi manada üzüleceğim insanlar listesinde zirvelerdedir.
hesabın var mı? giriş yap