• 1-minibüsçüler
    2-taksiciler
    3-kamyoncular
    4-servisciler
  • emlakçılar!!!gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar...
    - bu duvar küf olmuş demek ki su alıyor
    - aaa olur mu ben 20 senedir emlakçı'yım bilirim
    - benim de gözüm görüyor finansçıyım
    -bu bir badana boya ile hallolur küf değil
    - bina eski zaten izolasyonu da yok ayrıca bu küf yeşermiş!!!yıkılır bu yakında, kentsel dönüşüm ayağına.
    - öyle bir şey kesinlikle yok apartmanın böyle bir kararı yok.
    6 ay sonra binanın yerinde yeller esmektedir ...
    yazın sıcağında bakılan bir ev için
    - burası en üst kat ısınma problemi olmasın?!?
    - yok mümkün değil çıkan kiracı ev aldı da gitti.
    zilden ve kapıcıdan eski kiracı bulunur isim telefon vs. niye çıktınız diye sorulur, çünkü donduk cevabı alınır ...
    daha bir sürü anım var bunlar ilk aklıma gelenler...
    bir de kargoculara çok acayip gıcığım yurtiçi kargo istanbul göztepe şubesi seni unutmadım ve unutmayacağım...
  • mr randevusuna öyle veya böyle geç gelip doktora orospu çocuğu diyen meslekler olabilir mesela.
    edit: ayrıca arkadaşlar uyardı o kişi doktor değil mr teknisyeni oluyormuş.
    edit: bir daha uyarıldım onun adı radyoloji teknisyeniymiş.
    edit: en son uyarıldım o teknisyen de değilmiş sekretermiş.
    sonuç doktor bile değil kişi.
  • başbakan
    cumhurbaşkanı
    millet vekilleri
    bakanlar
    valiler
    kaymakamlar
    belediye başkanları
    muhtarlar
    azalar
    sınıf başkanları
  • öğrenci işleri çalışanları. aslında başlı başına bir meslek grubu değil ama egolarıyla diğer memurlardan ayrılıyorlar.

keşke başlık dayağı en çok hak eden yerine en sinir bozucu meslek mensupları olsaydı. bu haliyle hoş olmamış gerçekten.
  • daha dün sınav yerine geç kalanlar için sorumsuz , bunlar mı ülkenin geleceği diye yerden yere vuranlar aynı boku kendileri yediğinde anlayış bekliyorlar.

hastanelerin her yerinde yazar. herhangi bir hastanenin numarasını arayın otomatik olarak söylerler. 182 ya da mhrs.gov.tr'de de aynı şekilde.. size verilen randevu saatinden en az 15 ya da 30 dakika önceden ilgili yerde olunuz diye. e sen buna rağmen geç kalıyorsan kusura bakmayacaksın. sen geç kaldın diye vaktinde gelen hastaların sürelerine tecavüz edemezsin..

o zaman gidersin özele. bayılırsın bir muayeneye 300 lira. tutan yok. ancak devlet istiyorsan kurallara uymak zorundasın. sana denilen yerde denilen saatte olmak zorundasın. yoksa kendi sorumsuzluğu sisteme çamur atarak örtmeye çalışma!!

(bkz: yks 15 dakika kuralı mağdurları)
  • taksi, dolmuş, kamyon, otobüs v.b. bütün şoför tayfası, net.
  • boksör,karateci vb. onun dışında hiç bir meslek erbabı şiddet haketmez. cahilin açtığı başlıktır.
hesabın var mı? giriş yap