• ilk trailer ı yayınlanmıştır; http://mmorpg.com/showvideo.cfm/videoid/1238 adresinden izlenebilir. projenin başında jim lee gibi bir efsane olsa da trailer da gözüktüğü kadarıyla grafik kalitesi 3,4 sene öncesinin oyunları ayarındadır.
  • ps3 için olanının çıkış tarihi 8 temmuz 2010'dur.çıkana kadar bu videoyla kendimizi tatmin edelim.
  • bu yılki e3 fuarında açıklanacağı üzere, çıkış tarihi kasım 2010'a alınmıştır. hem pc hem de ps3 platformları için.
  • dünyanın en güzel mmo'su olma yolunda ilerliyor. ister joker'in yanında istersen de superman'in yanında dövüşebilmek nedir amına koyim ohhhşş nerdgasm !!
  • gelmiş geçmiş en iyi cgi traileri parası neyse verip yaptırmış oyun.
    http://www.youtube.com/watch?v=2lgtfk4pmpw
  • şu ana kadar çekilmiş bütün dc universe filmlerinden daha güzel bir trailer'a sahip oyun.

shazam ulan !
  • diananin memeleri gorunuyor.
    dikkatli izleyince...

yoksa orada diana ve clark'in filan bicilmesi hic onemli degil
  • ufak bir quest videosu izledim ve şunu söylebilirim, ne wow, ne diablo ne başka bir şey. inanılmaz gaza geldim hacı. hemen özetlemek gerekirse;

harley quinn, ve joker'in adamları bir depoya baskın yapıyorlar o sırada robin onları durdurmak üzere mevzuya dalıyor. ama sayıca fazla olan joker tayfası robin'i dövüyor ve yakalıyorlar. batman comlink aracılığıyla mesaj gönderiyor ve joker gelmeden robin'i kurtarmamızı istiyor. çünkü malumunuz joker daha önce 2. robin olan jason todd'u öldürmüştü. neyse efendim mevzuya giriyoruz adamları dövüyoruz o sırada boss olarak harley quinn bize dalıyor. azıcık dayak yerken batman geliyor bizi kurtarıyor. harley quinn'i paketliyor. her şey iyi güzel derken joker'in kahkahasını duyuyoruz ve joker gaz bombası atıyor. batman hemen gaz maskesi veriyor hepimize ve kurtuluyoruz ama joker depodaki malları ve harley quinn'i götürüyor.

quest'in devamı raid olarak planlanmış. joker'in mekanına gidilecek 10 kişi ve batman, nightwing ve robin ile.
  • tüm çizimler jim lee tarafından yapılmış. oynamak için başka bir sebep.

ayrıca projeye dahil olan herkes senelerdir pro şekilde wow oynayan kimselermiş. yani mmo olayını çok net bir şekilde biliyorlar. gittikçe heyecanlanıyorum.

ha bu arada, oyun world of warcraft cataclysm'den 2 gün sonra çıkıyor. blizzard korktuğu için 2 gün erkene almış oyunun çıkış tarihini. umarım baltalamaz satışları.
hesabın var mı? giriş yap