• geri zekalılara savaş açmış olan tarikat. işi zor. kolaylıklar dilerim.
  • ek olarak noktadan sonra boşluk bırakılır. manitadan bunu unutmuş.

edit: yazar arkadaşa teşekkürler.
    (bkz: noktadan sonra boşluk bırakılır tarikatı)
    (bkz: virgülden sonra boşluk bırakılır tarikatı)
  • ki: farsça
    ya: farsça
    ve: arapça
    zira: farsça
    hem: farsça
    eğer: farsça
    ama: arapça
    lakin: arapça
    yahut: arapça
    fakat: arapça
    meğer: farsça
    çünkü: farsça
    veya: arapça-farsça
    madem: arapça

de: türkçe
    bağlaç olan “de” ye sahip çıkın.
    bağlaç olan “de” önemli.
  • goygoy moygoy yapılıyor ama bu gibi şeyler insanın karşısındaki kişiyi değerlendirmesi açısından oldukça önem arz ediyor. nasıl ki bir görüşmeye pijama ile gitmiyorsanız tanımadığınız veya tanışıklığınızın az olduğu bir kişi (bu flört olur, yeni arkadaş olur vb.) ile yazışıyorken -de bağlacı, soru eki, -ki bağlacı, şey ve ya da kelimesinin yazılışları gibi kurallara önem vermek gerekiyor. bu gibi durumlar kişinin zekasından kültürüne, eğitiminden analitik yeteneğine kadar ipuçları taşımaktadır.
    bu gibi şeylere dikkat eden kişiler tarafından geri zekalı olarak görülüyorsunuz.
  • ana dilinin yazım kurallarını biliyorsun, tarikat mensubu sanıyorlar.

tanım: hayretler edilesi, garip guraba tarikat önermesi.
  • sanırım sadece “de”leri ayrı yazan tarikat. “da”lar önemli değil.
    (bkz: tarikatda)

edit: başlık sahibinin yazım yanlışını düzeltmesiyle entry anlamını yitirmiştir. o zaman bu şarkı benden size gelsin.
    lil reflü - çok mu zor
  • yukarida biri, kafayi bunun yerine iktidara taksaydi demis, eee en temel kurallardan birini bilmeyen sen gibiler yüzünden saçma sapan insanlar seçilip iktidar oluyor.

tanim: fiilen kuruldugunda dahil olacagim tarikattir.
  • bu tarikatta maalesef bulunma durumu eki olan "de" ve "da" ları da ayrı yazan sahte müritler mevcuttur, onun dışında güzel tarikattır.
  • ben beyazım, o da siyah.
    ben beyazım, oda siyah.

ben bilgeyim, buda cahil.
    ben bilgeyim, bu da cahil.

bu ekler nelere kadir.
  • insanın kendi ana dilini ve ülkesinin resmi dilini yanlış kullanan kişilere gösterdiği haklı tepki tarikatıdır.
hesabın var mı? giriş yap