• kötü gün dostu hesaplı spor mağazası.
  • burada çalışabilmek için sporcu olduğunu cv'sine yazan tipler tanıyorum. eğer gerçekten buna göre adam eliyorlarsa çok büyük bir aptallık sergiliyorlar, satış elemanının sattığı ürünün sporunu yapıyor olması gerekliliği trajikomik bir eleme metodu.
  • 3-4 mağazada stokta görünen ürünü, sipariş onaylandıktan 1 hafta sonra iptal eden firma. iptal nedeni de tedarik edememesiymiş. madem elinde yok, niye var gibi gösteriyorsun? madem yok, beni niye 1 hafta bekletiyorsun? şimdi bana para iadesi yapsan ne olur? benim kaybettiğim 1 hafta ne olacak? belki de benim gibi yüzlerce müşteriden para toplayıp, o paraları 1 hafta faizde işletiyorsun. sonra ürün yok diyip para iadesi yapıyorsun. nereden bileyim bunu yapmadığını. sen de mi çakal esnaf moduna girdin decathlon? geçen sene indirim ayağına kullanılmış ürünü bana kakaladığınızda vermiştim notunuzu gerçi. benim hatam ki sizden tekrar alışveriş yapmışım. daha doğrusu yapamamışım.

edit: bugün mail atmışlar, paranın hesabınıza geçmesi 1 haftayı bulabilir diye. 1 hafta daha soktun decathlon kardeş, tşk.
  • müşteri hizmetleri konusunda türkiye standartlarının çok üstünde olduğunu düşündüğüm firma.

kendilerinden 7 ay önce almış olduğum sırt çantasının çok ufak bir bölümünde (yaklaşık 2-3 cm kadar) dikiş atma sorunu oldu. bugün çantayı dechatlon'a götürdüm. elimde fatura olmamasına rağmen (çünkü kaybetmişim), hiçbir zorluk çıkarmadan, ürünü yenisiyle değiştirdiler.
  • bu firmanın lcw ve bim ayarında olduğunu iddia eden şuursuzlar var. lcw ve bim'e hakarettir bu, zira decathlon'dan çok daha kaliteliler.

bir mağazanın sattığı her şey kalitesiz, tek sezonluk ve uyduruk olabilir mi? işte bunu yerinde görmek isteyen herkes decathlon'a gidebilir. özellikle yüzme ekipmanı ve bisiklet malzemeleri bildiğin elinde kalır kullanıcının.
  • 3 sene önce aldığım yüzme ve bisiklet ekipmanlarını sık kullanmama rağmen hâlâ deforme olmadı. demek ki kullanımla alakalı. müşteri hizmetleri ve fiyatına göre verdiği ürün kalitesiyle türkiye'nin çok üzerinde hizmet veren spor ekipmanları mağazası.
  • türkiye’de parasının hakkını veren nadir markalardan...........

- yürüye dur quechua
    - yürüye dur tribord
    - yürüye dur domyos
  • sattığı ürünler kalitesizdir.

bisikletime aldığım 3 aksesuarın 2si ilk haftada, 3.sü ise 1. ay sonunda sizlere ömür.bisiklet sporuyla uğraşan arkadaşlara başka yerden alışveriş yapmalarını tavsiye ediyorum.
  • fiyat performans kralı (bkz: kalenji)
  • f/p konusunda gayet başarılı fransız firma. aldığım ürünlerin 2. ve ya 3. sezonları hor kullanımımdan dolayı bir kaç deformasyon oldu ama benden kaynaklı problemlerdi. türkiye içinde bir çok mağaza açmış ve istihdam yaratmışlardır.(2015 verilerine göre 70.000 çalışan)
hesabın var mı? giriş yap