• 29. bölümde kendilerine

- bir konuda kızdığım,
    - bir konuda hak verdiğim,
    - bir konuda da beni üzen

kutsal dede duo’sudur.

https://youtu.be/tokaopk6szu

kızdım;

küfürleri “bip”lemişler. neden la?

bir konuda hak verdim;

evet; eşcinsellik, bir tercih değildir ve normaldir. sanırım, ömer dedem, “netflix, eşcinselliği normal bir şeymiş gibi göstermek istiyor”, diyen haluk tatar‘ı azarladı. ömer dedem ne dese haklı bence.

kazdağları mevzusuna da girmişler ki, arapça mesaj harikaydı. doğru; “ağaç bana da kana-da lazım”.

bir konuda da üzüldüm;

30. bölüm, final olacakmış. rtük’ten dolayı kapatma kararı aldıklarını söylediler. sıçtırtmayın la! ne kapatması? olm bu kadar tırso musunuz?

not; tırso değillermiş la! haklarını yedim. 19 eylül perşembe günü 20:30'da kadıköy sahne'de 2. sezon seyircili bir şekilde başlıyor...
  • an itibari ile son bölüm gelmiştir ve "sezon finali" olarak başlık atılmış. umuyoruz ki kısa bir aradan sonra devam edecekler.
  • bu yaz antideprasan kullanmadiysam kesinlikle bu program ve kanal yüzündendir. bu yaz abim intihar etti, çok büyük sorunlar yaşadım ve profesyonel destek aldım. doktorların verdiği uyutucu ilaçları kullanmadım ve sen ne diyon üç kere olmak üzere tüm videolarını izlediğim kanalın geek i oldum. omcor, ceco, ct, cs ve barış sanki benim abim oldu. şimdi de istanbulda canlı yapacaklar. maddi durumum ve zamanım olmadığı için ilkine gidemiyecegim ama ilerde olanlara gitmeyi kesinlikle düşünüyorum. hayranlığım o kadar fazla ki ömercan abiyi görüp ağlamama durumum yok gibi hissediyorum. bu belki büyük boşluğu doldurmadan kaynaklı bilmiyorum ama iyi ki varsın geek yapar.
  • kız arkadaşımdan ayrıldığım dönemde keşfetmiştim dedeleri. hiç unutmam ankara'dan istanbul'a dönerken otobüste podcastlerini bile dinlemiştim, tabii cc'nin yüklediği kadar. o süreçte hem sen ne diyon hem de dedeler sofrası çok iyi gelmiştir. yakın zamanda ise dedeler sahnede olacak ve canlı izleme fırsatı bulabileceğim.
  • ağzına kürekle vurulacak 4 adet adamın boş dayanılamayacak muhabbeti... topluma, insana saygısızlık diz boyudur. dedelikleri; "açmayın dedeler" kıvamındadır. dikkate alıp dinleyen çoluk çocuk varsa yazık valla...
  • dört sandalyeye de empati besleyip acı çekmenize neden olan youtube serisinin adı.
  • en sevdiğim geekyapar serisi.

arkadaşlarımdan, ailemden uzak yaşadığım şu şehirde bana arkadaşlık ediyorlar ama farkında değiller. muhabbetleri çok ama çok iyi. yağlama oyunları.
  • yarınki canlı etkinliğine davetiye kazandığım ve tekrardan severek izleyeceğim geekyapar içeriği. gayet keyifli ve kendilerine has mizahı olan bir ekip gerçekten ve zamanla farkediyorsunuz ki izledikçe siz de onlara benziyorsunuz...

tilki fıkran geceleri rüyama giriyor, mutlu musun can türkdoğan?
  • dedeler sofrasimiydi yoksa yorumluyorum mu tam hatirlamiyorum ama bunların bir videosunu izledikten sonra herkes gibi evde ellerimi kullanmadan alkış sesi çıkartmaya çalışırken varikosel olduğumun farkina vardım. doktora gittim ve gercekten şüphelerim doğruymuş, aralik ayına ameliyat icin gün verdiler.
    yillardir çocuk yapmaya çalışıyoruz. sabahin köründe kalkıp, üzerinde ismim yazılı plastik kaba attırıp, kabı sicak tutmak icin apışaramda arabayla 16 km uzaktaki klinige yetistirmekten psikolojim darma duman olmustu. tesekkürler dedelerim, eğer bir erkek evladim olursa ona içinizden birinin ismini vereceğim.
  • harika program. gerçekten ölene kadar bu program devam etsin. tek ricam şu sokak röportajları muhabbetini 7tepe üniversitesi kampüsünde yapmanız şart mı mıdır değil midir nedendir anlamak. ya arkadaş adamların belli bir kısmının zeka seviyesi ailelerinin paralarına bakar. biraz istanbul üniversitesi çevresinde takılın güzel cevaplar gelir.

edit: bıyıklı bey rol çalıyor arkadaş. cevdet öne çıkmalı. bilemiyorum altan. ısınamadım turgut özal’a sanırım. yav iyi hoş ama biraz sakin usta. rol çalma tamam saygı duyuyoruz oyuncusun ama sakin.
hesabın var mı? giriş yap