• askerlik görevimi yaptığım sırada korucular da askerlerle birlikte operasyonlara katılıyordu. bir görevin minimum süresi 1 hafta sürüyordu. kendi birliğimizden, üs bölgesine yaya intikal ve üs bölgesinde 1 hafta kalınıyor, sonra tekrar yaya dönülüyordu. bazen tim değişimi olmuyordu. aynı tim 1 hafta daha aynı yerde görev yapacak deniyordu. işte o görev uzadığı zaman korucular kalmak istemiyordu. neden mi? evet, tim komutanı sordu nedenini. adamın cevabı zerre kadar çarpıtmadan yazıyorum; “komutanım ben şimdi dönmezsem benim karıyı *ikerler.” bak aynen bu cümle.

nasıl lan? nasıl böyle bir şey olabilir? ve nasıl bunu bu kadar normal bir durum gibi söyleyebilirsin? adam resmen bunu söyledi. yani fırsatını buldun mu, tuttuğunu *iktiğin bir ortam. kimin kim olduğunun bir önemi yok. nasıl bir insanlık lan bu?

sonra bu adamlar büyük şehirlere göçtüğünde sokakta el ele yürüyen iki sevgiliyi görünce kıyameti koparıyor, modern kıyafetler giyen kadınlara *rospu diyor, saçını uzatan erkeğe *bne diyor. öyle de iki yüzlü bir durum var.
  • normaldir. iki göz odada 10 kişi yaşayan ailelerde mahremiyet duygusunun olduğunu mu sanıyorsunuz. bu gözler bir birine hiç benzemeyen 3 kardeşin hepsinin farklı babadan olduğunu gördü. baba bir kere baksa çocuğunun yüzüne kendinden olmadığını net bir şekilde anlar. buna da gerek yok denetime gittiğim köyde dahi bu bilgi bana gülünerek veriliyorsa ortada gizli bir şeyde yoktur zaten. bu ülkenin sosyolojik bir haritası bile yok kim ne yer ne içer nasıl yaşar kiminle evlenir bir tane araştırma dahi yok. 3 yaşında bir bebeğin ölümü artık onunda bir adı yok.
  • yuh amk. bizim zamanımızda ilkokul kitaplarında hasan dede figürleri olurdu. o hasan dedeler sobada kestane pişirir, torunlara masal anlatırdı. tontiş bir dede olarak çizilirdi o hasan dedeler.

bu nasıl hasan dede amk?
  • anadolu'da köylerde haberimiz olmayan daha neler oluyordur neler.
    artık gelişen teknoloji , sosyal medya vb. varda olaylardan bir şekilde haberdar olup , duyabiliyoruz.
    at , eşek , tavuk , köpek siken millet ; gelinine ve torununa kızı gibi bakar mı ?
    hatta bırak gelinine kötü bakmayı, kendi anasına kızına da aynı şekilde bakar ama kınarlar ve günah diye el süremez.
    bu orospu çocukları hayvanlardan farksızdır.hayvanlardaki gibi aile içi ilişki yaşayabilirler.
    çünkü beyinleri siklerindedir.
  • anadolu'nun kanayan bir yarası olan durumdur.

sadece 1 yıl düzce'nin, kaynaşlı ilçesine bağlı bir köyünde yaşadım. köyün ismini verip hedef göstermeyeyim; ancak gördüklerimi, duyduklarımı bilseniz boğaz köprüsünden karşıya geçmeye tövbe edersiniz.

anadolu'da yaşanan sıradan bir olay bu. normali bu, bu tip orospu çocuklarının. üstelik kadın ses çıkarsa namussuzlukla suçlarlar, bir köşede infaz ederler. öyle de namuslarına düşkündürler. 5 vakit namaz kılarlar, cuma namazlarını asla kaçırmazlar, kahvede adam olmaktan bahsederler; eve gelip yemedikleri herze kalmaz; köyün kızlarını gözlerine kestirmeyi kendilerine hak sayarlar.

anadolu'da (bkz: ensest) ilişkiyle ilgili bir istatistik araştırması yapılsa, tüm dünyaya rezil oluruz amk. bu tarz orospu çocuklarını tek tek tespit edip, hepsini toplayıp bir meydanda cayır cayır yakacaksın.
  • çadırda yaşarken bunu gizli saklı nasıl yaptın? bütün aile bu işin içinde bence.

allah belanızı versin. ne diyebiliriz ki başka?

olan küçücük bir çocuğa oldu.

adettendir; (bkz: anadolu irfanı)
  • bu mesele, bu adamın, kendi oğlunun yani müslüme'nin babasının babası çıkmamasına kadar dayanır. şaşırır mıyım? elbette hayır.
  • evinin 7 kilometre uzağında cansız bedeni bulunan müslüme'nin babası olduğu tespit edilen dedesinin, müslüme'nin ablasının da babası olduğunun ortaya çıkması.

cnn

ekleme: oda tv'nin haberine göre, müslüme'nin annesi, erkek çocuklarından birinin dededen olduğunu söylemiş. yani bu haber kaynağına göre ablayla ilgili bilgi mevcut değil. ayrıca dedenin yine 13 yaşındaki kendi çocuğunu da taciz ettiği iddialar arasında.

düzeltme: sevgili yazarlar mersin barosu haberi yalanlamış. başlık linkteki kaynaklara dayanarak açılmıştı. fakat ortada teyit edilmiş bir bilgi yok imiş. bir yazarın mesajı ile haberim oldu. yönetimden ricam başlığı mümkünse kaldırması ya da gündemden çıkarması. bilgilerinize.

edit: memurlar.net haberi kaldırmış. kaynak bulunursa eklenecek.

edit 2: kaynak yenilendi.

edit 3: yağal yerine yanlışlıkla yağbal yazmışım. moderatörlerimiz düzeltirse memnun olurum.
  • evet evet. kesinlikle bu dede netflix ve twitter yüzünden ahlak yozlaşması yaşadı.
  • güneydoğu'da jandarma olarak askerlik yaparken adliye ile olan yazışmalara bakıyordum. abartmıyorum davaların yarısı ensest cinsel taciz suçlamalarıydı. yani duyunca çok da şaşırmadım.
hesabın var mı? giriş yap