şükela:  tümü | bugün
 • müthiş bir karikatürdür. daha çok bilgi edinmek isteyenler başlığı google'a yazabilirler efem.
 • orijinali diye bağırdı sığır adam olan bir yiğit özgür klasiği. bu tabiri şimdilerde sözlükte de çok görür olduk. genellikle trol başlıkların ikinci entry’si bu söz oluyor.

  gerçekten bu klişe sözlükte hiç komik olmuyor. eskiden de sözlüğün klişeleri vardı. mesela “yanılmıyorsam” yazmak yerine “yamulmuyorsam” yazmak moda olmuştu bir zamanlar. yüz bin defa da kullanılsa itici durmuyordu. ama son 5 yılın sözlük klişelerine bakıyorum biraz popüler olunca hemen itici olmaya başlıyor nedense. sebebini ben de çözemiyorum ama hakikatten itici.
 • "diyosuaağn" tadında itici bir söz öbeği.
 • bu sitede kullanılan bir başka mal beyanı bakınız... aynı susun deli konuşuyor konuş deli bakınızında olduğu gibi bu bakınızda da bir düşük seviyeli laf sokma isteği vardır. kendisine zıt bir yorum gördüğünde telefonun veya bilgisayarın fark etmez, klavyenin kırılma ihtimalini göze almayacak kadar hızlı bir şekilde bu bkz’ı girer ve ellerini, avuçlarında birleştirip “gelsin favlar eheheh” diyerek ovuşturur bunu giren mal yazar... işin üzücü kısmı ise bu mal yazarın girdiği bu mal beyanı bakınızına kimi zaman onlarca kimi zaman yüzlerce keriz favı gelir...
 • bu ve bunun türevlerini kullanan herkes istisnasız kendisini entelektüel sanan dallama sürüsünden ibaret.

  dedi x... diyen ağzını sikeyim senin.

  karikatüristler, twitter fenomanleri vs önünüze atıyor yemi, koyun sürüsü olarak geviş getirip duruyorsunuz aynı şeyleri. aptallar sizi.