• albumlerini su adresten bedava dinleyebilir/indirebilirsiniz:
    http://www.defans.tv/muumlzik.html

muzik piyasasinda gormek istedigimiz hareketler bunlar.
  • (bkz: #87643398)

grubun solistinin getirilmesi diye bir sey soz konusu degil zira grubun zaten kurucusu ve cani cigeri burak cakaloz. albumde de tum sozler kendisine ait. onceden grubunun adi punch'ti ve 2000'li yillarda classic rock ya da turkce rock cover'layan gruplar modayken bornova'da indie/alternatif parcalari kendine has uslubuyla tavana baka baka ve bagira bagira soyler bizi costururdu. keza arada kendi sarkilarindan da soylerlerdi o yillarda(tadimlik). sonralari izmir'deki muzik piyasasi vahim bir hal alinca ve beste/album yapma islerini artirdikca duzenli sahne almayi biraktilar maalesef. burak abi de doktorasini tamamlayip ogretim uyesi oldu bildigim kadariyla. neticede cahil cahil konusup bu guzel insanlara satasmayiniz efendim...
  • özellikle halı sahada allahını sevenlerin gelmesi istenen yer.
  • sinek gelmesin uyuyayım diye vücuduna sıkıyorsun. bu sefer de iğrenç kokusundan uyuyamıyorsun.
  • beşiktaş'ta bulunmayan şey.
  • (bkz: mudafaa), (bkz: savunma)
  • sadece sinekleri bocekleri degil kucuk ve iribas hayvanlarin ve hatta insanlarin da sizden uzak durmayi yeglemesine sebep olan urun. adini kesinlikle hakediyor.

sinekli bocekli ortamda sekiz saat kesintisiz uyku, uc ruya garantilidir. gece yatmadan once dagcinin en yakin dostudur.
  • geçtiğimiz 10 yıl boyunca türkiye'nin çeşitli yerlerinde performanslar sergilemiş punch grubunun, isim değiştirmiş hali. ilk albümleri kısa zamanda piyasaya çıkacak, heyecanla bekliyoruz.
  • küçük bebeklerde de işe yarıyor, zararlı katkı içermiyor diye aldığımız sinek/böcek kovucu(?) ürün. lakin kesinlikle sivrisinekleri kovmayı başaramamıştır. bebek, sabaha kırmızı benekli şekilde uyanmıştır. tavsiye edemeyeceğim.
  • kesinlikle servet çetin tarafından yapılmaması gereken eylem.

düzeltme: yaklaşık 8 ay önce bu tanımı yaptığımın hemen sonrasında sevgili servet rüyamda bile görsem inanmayacağım bir performans segiledi. sezon boyunca oynadığı futbolla koyu bir taraftarı olduğum galatasaray'a şampiyonluğu getirdi. akabinde euro 2008'de de beni kendine hayran bıraktı. ve aylar önce yaptığım tanımı bana yedirmiş oldu.**
hesabın var mı? giriş yap