şükela:  tümü | bugün
  • icat çıkarmayın.
    ki çıkarmışsınız.
    bu arkadaş sayesinde "hesabı hacklemişler" paranoyası yaşadım bugün bir 30 saniye kadar.

tanım: bir yazar arkadaş. belli ki aramıza yeni katılmış. hayırlara, mutluluklara vesile olsun. zaman sana daha yavaş geçsin şu sözlükte.
  • kalitesiz bir ak troll. yan sanayi gibi, hani boyle fason uretim gibi. sanki rusya’ya gondermisiz de kalitesiz diye geri gondermisler gibi. engellemeye bile deger bulmuyorum. puanim 2/10.
  • (bkz: ak troll)
  • anten taktığı çapsızlar troll dese de, ideolojisi uğruna doğruyu satmaz, satanlarda onu sevmez.
  • küfre bile değmeyecek aktrollerden. bu cins bir cahilden gelecek propaganda bence negatif propagandadır. kim bu tiplerden medet umar ki lan? çok seviyesiz, aşırı cahil, çomarın tanımı. engelleyin. değeceğinden değil de, hani sinek küçüktür, mide bulandırır hesabı. temiz ekran.
  • aslinda orijinalinden pek farki yok, k li olani kaziyinca altindan pek farkli seyler cikmaz gibi geliyor bana
  • delikan76‘nın çakmasını da gördüm ya, ölsem de gam yemem.

edip: trolmüş zaten, bas engeli geç.
  • (bkz: ak troll)
    (bkz: çomar)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • kendisi fikirle can acıtır. canı acıyanların listesi ise kendibaşlığı olan burada asılıdır. her geçen gün sayıları artar. fikren yanıt veremeyenler bir yerlerine anten taktiklarini salyalı kelimelerle duvarına kusarlar. fikrine uymayan ile dost olmaz yani takiyeci değildir, münafık degildir. doğru yolda olduğunu hissettiren herkese minnettardır.
    en sevdiği şiir ise üstad necip fazıl'ın şu şiiridir;

--- spoiler ---

ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın
    gündüz geceye muhtaç bana da sen lazımsın.
    --- spoiler ---
  • .