• bilgisayardan anlamam. mayıs 2012'de 1300 liraya dell inspiron n5110 aldım. hala cayır cayır çalışıyor.
  • amaca göre birbirinin eline verebilecek versustur.

oyun için monster.
    ısıtıcı, tost makinesi olarak hp.
    gündelik kullanım için lenovo ve dell
    gündeliğin biraz üzerinde verimli ve sağlam kullanım için ise asus.

modeller olmadan kıyaslamak sizce de malca değil mi? ha laptop markası olarak yüzeysel versus yapıyorsak ben oyumu monster a basıyorum.

edit : msi de listeye eklenerek monster ve asus ile üçlü karşılaştırma yapılması tarafımda tavsiye edilir.
  • dell in sikip atacagi versustur.
  • (bkz: dell)
  • dell'in kaliteli bir seçim olacağını düşündüğüm versus.

fakat yine de uyarmalıyım ki, elektronik biraz da şans işidir. gider x marka bir cihazı hatırı sayılır bir fiyata satın alırsınız ve sorunlu çıkabilir ya da çok uygun bir fiyata satın aldığınız, çok tercih edilmeyen bir cihazı da 5 yıl sorunsuz kullanabilirsiniz. asıl önemli olan sizin ne amaçla kullanacak olduğunuzdur.
  • k.o

(bkz: dell) wins
  • hp hariç hepsi.
  • önce lenovo yoga 710'um vardı. sırt çantamda taşırken iki kez merdivenlerde sırt üstü düştüm. ilkinde üzerine düşmüş olmama rağmen hiçbir şey olmadı. 1 hafta sonra merdivende tekrar sırt üstü düştüm. `:hayır salak değilim merdiven yıkama günüymüş ve ben ikisinde de terlikleydim` bu kez ekranım kırıldı. tam iş zamanı olduğu için servise veremediğim için 1 yıl yarısı kırık ekranla dolaştım. buna rağmen hiçbir performans sıkıntı yaşamadan kullandım. 1 yıl sonra artık kör olacağım diyerek ve ekran değişimine 2500 tl istemelerinin de etkisiyle bu kez lenovo yoga 530 aldım. buradan dolar kuruna sevgilerimi sunuyorum.

lenovo candır.
  • (bkz: dell)

(bkz: lenovo thinkpad)
  • gerçek bir bilgisayara sahip olmak istiyorsan datron üretimi durduğu için dell alman gerek
hesabın var mı? giriş yap