• cihangirde olan şubelerinden 3 haftadır salsa dersi alıyorum. fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksek ve fiyat farkının getirmesini umduğunuz ayrıcalıkların çoğu yok. başlangıç seviyesi olanlara fazladan ilgi gösterileceğine umursanmıyor. insan sırf bir şeyler öğrenmek için gittiği bir yerde en azından bu dans gibi eğlenceli bir şeyse bu tür iletişim sorunlarının olmayacağını düşünüyor.
    tanım: fiyat performans olarak beklentileri karşılamayan, üyelerine gerekli ilgiyi göstermeyen dans kursu.
  • bizim mahalledeki depodan bahsediyorum depo danstan değil yani. bakmayın burda pohpohlayanlara. çoğu deponun sahibi kutsinin tanıdığı, reklamını yaptırıyor. burası birazcık rağbet olunca kendini bozmuş , ücretleri fahiş pegasus gibi her şeyden para koparmaya çalışan , içten pazarlıkçıların olduğu , yeni başlayanların güzel bir kız olmadıkça pek umursanmadığı ve ilgi gösterilmediği, ama evli kutsi'nin "ilginç" veya "aşırı ilgili" davranışlar sergilediği bir yer ...

ayrıca önüne gelenin asistan yapıldığı ki para vermemek için genelde üniversite öğrencilerinden seçerler , bünyesindekilerin çoğunun poposu kalkık ve başta sahibi olmak üzere kıskanç, kibirli ve burnu havada zatların doluştuğu mekan ... yeni gelenler pek bir şey öğrenemez. orada kalanların çoğu da genelde kendilerine benzer.

kutsi madem sen veya şakşakcıların okuyup şikayet ediyorsun ve mesajlarımı haksızca sildiriyorsun bak sana tavsiyem wc'leri de paralı yap . hatta o daracık, havasız ve loş dans salonlarına paralı müzik kutusu koy. millet dans etmek için bir de ona para atsın ve istenilen şarkı çalınsın. sana yakışır.
  • gozde gurcan adli hoca yuzunden danstan sogudugum ve biraktigim okul. ınsan biraz mutevazi olur. iyi ki bir iki hareket biliyor; havasindan gecilmiyor. burnu havada. onune gelen asistan hoca oluyor zaten. sirf para vermemek icin kucucuk universite ogrencilerini hoca diye karsimiza cikariyorlar. vasifsiz insanlar daha teknik, hicbir sey bilmeden dansi ogretmeye calisiyorlar. tavsiyem abda dans gibi daha profesyonel insanlrla calisilmasi. zaten sanata cok deger verilmeyen bu ulkeye bu kadar olmamis insanlarla sanattan, danstan, estetikten sogutulmasi ne aci.
  • latin dans ders fiyatlarının olması gerekenin çok üzerinde olduğu bir dans okuludur. paraya çok fazla önem veriyorlar. öyle ki pazar pratiklerine gelen eski öğrencilerinden bile içeri giriş için para talep ediyorlar. ayrıca alınan ücrete göre ders süresi çok kısa. bu yüzden öğrenme süreci stresli ve daha uzun oluyor. hatta bazı insanların öğrenemediği için tüm motivasyonlarını kaybedip danstan iyice soğuduklarını bu yüzden pratiklere gelmek istemediklerini gördüm. bunda tabii öğreten kişilerin öğretebilme yeteneklerinin de etkisi var. bir insan güzel dans ediyor olabilir ama bu o kişinin iyi bir eğitim verebileceği anlamına gelmez. bu yüzden eğitmen seçerken bu hususun göz önünde bulundurulması gerekir.
  • bir insanın hayatına latin dansları ile yepisyeni bir sayfa açan dans okuludur. meslektaşım olan, ayrıca yıllar önce şantiyesini kendi bitirdiği yere dans kursu açan, inş. müh. kutsal zeren'in ve akabindeki bilimum hocanın-asistanın insanları başka dünyalarla sürüklediği bir ortamdır. bireysel olarak, depo dans verdiği sistemsel ve düzenli öğretimiyle gün be gün yeni yeni dansçılar ortaya çıkarmaktadır. eğerki dansa başlamak isterseniz, depoya mutlaka bir kez uğramanızı öneririm.

edit: 4 sene olmuş başlayalı. burada eğitmen olmakta nasip oldu bizlere.
  • (bkz: kutsal zeren)
  • kutsal, ersin gibi başarılı ve ilgili eğitmenlerden ders aldığım şahane bir kulüp. sosyal salsa ve bachatanın birlikte verildiği kurslarda; hafta içi bir ders, pazar günü 6 saatlik bir pratik var.

en azından bir denemek isterim derseniz pazar günü pratiğine 10tl ile alıyorlar. iki katlı kafede iki salsa salonu bir tane de bachata salonu var. keyfinize göre takılıyorsunuz.

tam ihtiyacım olduğu dönemde ilaç gibi geldi. şimdi çeşitli yerlerde eğitmenlik yapıyorum. selam olsun depoya.
  • yeni başladığım,gitmekten pek keyif aldığım dans okulu-café.

cihangir'dedir. lokasyonu pek güzeldir. dersten çıkınca cumartesi programınız çoktan hazır.
  • kaliteli, seviyeli, eğlenceli, muhteşem kurs+mekan.
  • evdir, candır depo dans. çoğunluğunu daha çok üniversite öğrencilerinin oluşturduğu, sürekli bir etkinliğin olduğu, her çarşamba dans gecelerine gidildiği, kafesinden güzel yemekler yendiği bi yerdir. egosu tavan yapmış insanlardan uzak, dans etmek isteyen herkese kapısını açmış şirin mi şirin bir mekandır. bir de üstüne üstlük lokasyonunun cihangirde olması, beni benden alır.
hesabın var mı? giriş yap