• bizdeki modacruz, dolap ve gardrops‘un ingiliz versiyonu. international diyor ama emin olamadım. türkiye’ye gönderimi var mı, kullananlar yeşillendirirse harika olur.

edit: risk budur deyip beğendiğim bi şeyi aldım, satıcı kargoya verirse süreci editlerim.

edit2: aldığımın ertesi günü ürün kargoya verildi, gelince editlerim.

edit3: editlemeyi unutmuşum 1,5 ay önce geldi. kargoya verildikten sonra ptt’ye gidip teslim alma süreci totalde 2 hafta sürdü.
  • gun itibariyle $1.6 milyar dolar karsiliginda etsy bunyesine katilan ikinci el pazar yeri
  • severek kullandigim kiyafet alim-satim uygulamasi ancak odemeleri sadece paypal uzerinden yapiliyor. keske kredi karti secenegi de olsaydi, bu sekilde turk bankalarinin kartlarini kullanamiyoruz paypal turkiye’den cekildi diye:(
  • burdan satış yapabilir miyiz bilen yardımcı olursa çok sevinirim, saygılar dilerim
  • creative community's marketplace sloganıyla sektöre bomba gibi düşen proje. italyan moda, sanat dergisi pig magazine ve el yapımı tasarım gözlük alanında dünya lideri olmayı başarmış retrosuperfuture firmasının sahibi, modacı, tasarımcı daniel beckerman tarafından kurulmuş bir sosyal ağ projesi. başta dergide çıkan ürünlerin dış bağlantılarla satışının yapıldığı bir siteydi sadece. daha sonra dergideki tasarımcıların, üreticilerin, modellerin ya da gösterilen ürünlerin kullanıcılarının kişisel gardropları da dahil olmak üzere ne aldığı, ne sattığı, neleri beğendiği gibi bilgileri içeren bir veri tabanına dönüştü. daha sonra da kitle potansiyeli fark edilince yine tasarımcıların ve ikoncanların satış yapabildiği küresel bir pazara dönüştü. şu an için 10 milyondan fazla kullanıcısı var ve muhteşem potansiyeli olan bir oluşum. insan kaynakları ve planlama aşamasında bile inovasyona önem veriliyor, alanı ne olursa olsun daha önce yapılmayanı yapan herkese kapılarının açık olduğu bir şirket. android uygulamaları var, ios uygulaması da yakında geliyor.

moda, tasarım ve sanat için instagram ancak çok daha yaratıcı olanı, diyebiliriz depop için. ve en güzeli satış yapıp para kazanabiliyorsunuz. önemli markalar olsa dahi fiyatlar uçak değil. 5 pound'a moschino gömlek buldum ben mesela. kısacası süper bir şey!
hesabın var mı? giriş yap