• bir türkiye klasiği, yine ortalıkta yoklar. milyon dolarlarla oynasın dursunlar, sonra afad milletten para toplasın.
  • gavs ne oldu; ben onu merak ediyorum.
    edit: (bkz: #148692576), bu entry bymck arkadaşımızın ricası ile tekrar düzenlenmiştir.hastaneye kaldırılan kişilerin listesi.bir faydamız olsun.hepimize geçmiş olsun.
    edit:(bkz: #148746937) lütfen yardım ve destek verelim.
    edit: (bkz: #148745794),enkaz altında doğum yapmak üzere anne adayımız,
    edit:(bkz: #148744092) atmosfere giden meteor adlı arkadaşımızın ricasi lütfen destek olalım sesimizi duyuralım.
    edit:(bkz: #148739839),kızımız kaybolmuş,lütfen bulunsun.
    (bkz: #148710477),dayımız bulunmuş ama çıkaracak ekip yokmuş,destek verelim.
    edit: (bkz: #148736591),hikoo arkadaşımızın mesajı, hatay güzel burç acil yardım.
    edit:(bkz: #148737284),hatay’da tıbbi malzeme eksikliği varmış
    edit:(bkz: #148740263),hatay’da kızımız kaybolmuş,lütfen bulalım.
    edit:(bkz: #148714160) kahramanmaraş acil yardım.
    edit:(bkz: #148714160) vinç gönderip,yardım etmek isteyenler için
    edit:(bkz: #148744024) ,bu başlığa da destek verelim.
  • gerçekten de ilginç olan durum. en "yardımsever" bunların olması gerekmiyor mu?
  • bunlar zaten dini imanı kullanıp insanları kandıranlar. hangi yardımseverlikten bahsediyorsunuz.
  • şu adını duydugumuz vakıflar nerede
  • bunların neye ne zaman faydası dokunmuş? ancak ceplerini doldurur, çocuklara tecavüz ederler. ancak hep de mağdur olan bunlardır.

edit: bir iki ufak yardım girişimleri olmuş, giri sildirmeye çalışıyorlar. kardeş bölgede lgbtliler sevişiyorlar desek ülkeyi ayağa kaldırmış, koştura koştura lince gitmiştiniz. daha da can sıkmayın. siz gölge etmeyin yeter.
  • aman eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin. öksüz yetim kalan kız çocuklarını nikahlamaya kalkarlar.
  • geçmişte depreme "easy boy" çekip durduran jaws hazretleri sanırım tünelde olduğu için çekmemiş bu sefer.

t: yanlış önermedir. deprem gibi doğal afetlerde tarikat ve benzeri yapılanmalar daha bi ön plana çıkar. din, korku ve vaat pazarlayarak malı götürür.

17 ağustos sonrası cübbelinin "zinadan oldu, haramla yapılan camiler yıkıldı, ölen çocuklara üzülmeyin, büyüyüp gâvur olsalar daha mı iyiydi" dediğini unutmadık.
  • deprem izmir'de olsaydı hepsi bir kanalda vaaz veriyordu şimdi.. allah şöyle yaptı, lut kavmi hede hede hö..
  • https://youtu.be/woeviyu0ox0

bunu tekrar dinleyin. tekrar aynı şeyleri söylemeye yüreği yetmez.
hesabın var mı? giriş yap