• bir çeşit pastil.
  • portakal aromalı,şeker gibi giden,çabucak boğaz ağrısını geçiren pastil...
  • agizda cikan, can yakan pamukcuklarin yegane dusmani.
  • eczaneye girme nedenim. boğaz pastilidir, ikişer ikişer alınması durumunda ağızda bıraktığı his fazlaca hoştur, ferahlatır insanı kendisine getirir. çoğu zaman yanımda bulundururum. fiyatı diğer pastillere göre hayli uygundur *, geçmek bilmeyen boğaz ağrılarına dair önerilir. *
  • yüzyılın icadı. diğer pastiller bunun yanında bonibon kalır. benim gibi boğaz ile ilgili rahatsızlıklarda hastanelik olan bir insanı bile son bir ay içerisinde iki kere boğaz enfeksiyonu olduğumu hissettiğimde, başlangıç evresinde kullanılan bu pastil iyi etmeyi başarmıştır.
  • diğer pastiller gibi şekervari bir ürün değildir. daha çok ağızda eriyen bir tablet şeklindedir ve şahsi kanaatim diğer pastillere nazaran epey bir etkili olduğu yönünde.
  • derman.
    faranjitvari, gayet de öksürük hatta öksürük nöbeti yapacak derecede iltihap yemiş boğazlarda bile antibiyotik gibi iş görüyor. teşekkürler gsk.
    reklam gibi oldu ama hagaten çok işe yarıyo be hacı. 15 yıllık faranjit hastasının 3 gün önce tanışması hoş olmadı tabi, geç oldu.
  • hem 3 lira 20 kuruşluk fiyatı hem de efektifliğiyle piyasadaki pastillerin kralıdır.
  • herkese geçmiş olsun diyerek artık türkiye pazarından çekilen hayat kurtarıcı pastil ötesi pastil. türkiye'de üretimi durdurulmuştur. - gsk turuncu hat bilgilendirmesi.
  • her yıl klasikleşen boğaz agrıma tek iyi gelen pastildi pazardan çekilmiş şaka gibi. şimdi ne yapacağım ben?
hesabın var mı? giriş yap