• eğer bünyeniz buna tepki vermiyorsa ki var öyle at bünyesine sahip tipler* alkolik muamelesi görmenize sebep olan ilaçtır.
  • on bir sene önce bir gün, daha sonra aslında felç geçirmekte olduğunu öğreneceğimiz babama beş para etmez doktorlar tarafından "depresyona girmiş bu" tanısı konularak yazılan ilaç.

devamında babama diazem yedirilerek beyni uyuşturmak suretiyle iki gün daha kaybettirilmesi ve durumun kötüye gitmesi sonucu araştırma hastanesine götürmemiz le orada ki doktorların "yazıklar olsun bu doktorlara, bir aspirin dahi verememişler mi!" haykırışları hala kulaklarımda.
  • çeşitli krizlerde hastanede kıça vurulan.
  • sara nöbeti geçirenlerede acilde ilk vurulan ilaç... şahsım adına ne iğnesi ne serumu ne de hapı bi sikime yaramamıştır. üstelik yüksek dozlarda...
  • şaşkın doktorların hastalarına içtikten sonra bana teşekkür edeceksin dediği bir tür sakinleştirici ve tehlikeli ilaç
  • 5 mg'lık olan kapsülünü içmiş olmama rağmen ne uykum geliyor, ne gerginliğim azalıyor. vücudumun muhtelif yerlerinde sinirlerim atıp duruyor ve ben daha da geriliyorum. bunu alan kişi 0.5 mg xanax içerse üstüne acaba sorun yaşar mı?

bunlardan anlayan biri yeşillendirirse sevinirim.
  • düşme sonucu parmağımdan ayrılan tırnağımı çektirmek için hastaneye gittim. "nasıl çekeceksiniz şimdi bunu" dediğimde, "baş parmaanıza iyne yapcaz, çekcez" diyen hastaneden kendimi dışarı zor attım. dedim kendi kendine düşer bu, alttan tırnak geldikçe şey olur. olmadı tabii, 2 gün o zonklamayla yaşadım. baş parmağıma iğne yapılması fikri benim sinir krizi geçirmeme sebep oluyordu.

gittim bir kliniğe, doktor hanıma da aynı soruyu sordum. verdiği cevap aynıydı ve ben yine fenalıklar geçirdim. hemşire hanıma "yarım diazem verelim" dedi. ben içtim, bahçeye çıkıp sigara içtim. sonrası, bacağımı kesseler umrumda değildi. allahım o nasıl güzel bir histi, nasıl anlatayım ya boğazını keseceğiz deseler umrumda değil, hiçbir şey umrumda değil ve tüm bunların yanında dünyanın en mutlu insanıydım. bu mutluluk da anlatılabilir bi mutluluk değil, bambaşka bi şey.

doktor hanım, "kafan güzel galiba" dedi. oo dedim, şahane. :)

giderken etkisi geçmeye başladı, diğer yarısını da istedim ama vermedi. eğer bu ilaç reçetesiz satılsaydı, ben şu an bağımlılığın majörü olurdum.
  • bağımlılık riski olan,ara sıra alınırsa gevsemeyi saglayan kırmızı recete ile dr. kontrolunde verılen ilactir.tablet ve ejectable formları da mevcuttur.
  • saç ekimi ameliyatımdan önce iki tane vermelerine rağmen en fazla 15 dakika hafif uykumu getiren onun haricinde hiçbir etkisini hissetmediğim ilaç.
  • ilk içtiğimde uykumu getiren güzelce uyutan ilaç, doktorumun uykusuzluk problemine karşı reçeteye yazdığı ürün.

bir başka doktorun 'uykusuzluk sorununa karşı diazem mi yazılır' dediği ilaç.

yeşil reçeteyle satılması beni ayrı heyecanlandırmış siktiğimin kramplarına yol açan deva göya. herneyse az önce 2 tane 10 mg'lık daha aldım şöyle bir bünyemi uyuşturmak için. etkilerini yazıyorum sözlük:

extacy kullanmış gibi oldum hafiften renk algısında artış,müziğe duyarlılık falan filan: sonuç tekrar uykumu getirdi.
hesabın var mı? giriş yap