• bugün nautiliustan aldım bir tane bu markadan. vantilatör diye aldım eve gelince kutumdan transformer çıktı bildiğin. parçaları bir araya getirene kadar yaşlandım. şimdi italik pozisyonda çalışıyor ama arada gözgöze gelince götünü yiyim çalıştırma abi beni der gibi bakıyor bana. teknoloji çok ilerlemiş hakketten.
  • nasipse kız çocuğuma koyacağım isim. erkek olursa haydar diren
  • bimden 55 inch ds8500 model televizyonunu aldığım marka. bu yazımı dijitsu marka tv almak zorunda kalanlara ithafen yazıyorum. evet almak zorunda olan. ucuz marka tv, telefon vb tüm elektronik cihazlar maddi imkanlar doğrultusunda tercih edilir. maalesef ülkemizde de elektronik cihazlara yüksek bütçe ayıran vatandaş sayısı kısıtlı. benim tercih etme sebebim tam anlamıyla zorunluluk olmasa da ikinci televizyonum olması sebebi ile pahalı ürünlere yönelmek istemedim. dijitsu markası için youtube videolarında ve internet sitelerinde genel bir memnuniyetsizlikle karşılaşabilirsiniz. pek tabii ben de bu olumsuz videoları izledim ve yazıları okudum. 6000 tl ye bimden bu tv yi aldım. olumsuz yorumların aksine kanal geçişlerinden, youtube amazon exxen uygulama geçişlerinden, kullanımından gayet memnunum. ekran görüntüsü ve tv sesi fiyatına göre çok çok iyi. ilerleyen günlerde bu entry editlenecektir.

edit: arkadaşlar çok mesaj geldi. edit yapma zamanı geldi diye düşünüyorum. yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. ekranda herhangi bir problem olmadı görüntü ilk günkü gibi net. piksel kaybı vs yok. tod tv, s sport plus, youtube, amazon gayet iyi şekilde kullanılıyor. donma, kasma vs. yok. kanal geçişleri gayet iyi hızda. ben 6000 tl vermiştim şimdi fiyatlar 8 9 bin bandında galiba. yine de tavsiye ediyorum.
  • geçen gün 55 inç 139 ekran olan televizyonunu bim mağazasından satın aldım. eve geldiğimde ekranın kırık ve yamuk olduğunu gördüm ama öyle böyle bir yamukluk değil bildiğin ezmişler. bugün sabah geri götürdüm hemen iadesini aldılar. taksitle falan aldıysanız da korkmayın hemen iade ediliyor.

hemen başka mağazada ki televizyonu getirdiler. onu aldım. eve gelip kurduğumda yaşadığım mutluluğu anlatamam. beklediğimden çok ama çok iyi çıktı. çok da muazzam bir performans beklemek zaten abartı olur. ses ve görüntü performansı gayet yerinde. yazılımını daha yeni yeni keşfediyorum. biraz basit evet ama idare eder. 6 bin liraya alabileceğiniz en iyi televizyon olabilir. aşırı büyük ve şık duruyor, oda da sırıtmadı. ekranı biraz hassas gibi geldi sadece. yarın koruyucu alacağım.
  • sakın ama sakın bim de ki tv lerinden almayınız tv kendi kendine radyoya geçiyor ve fişi çıkarmadan düzelmiyor ayrıca arayüz çok kötü ve izmit servisleri en ufak şey de senden para alıyor müşteri hizmetleri ise telefona çıkmıyor.
  • kardeşi var dijitnaz
  • montaj için ücret isteyen ve montajı yetkili servis yapmadıkça garanti başlatmayan firma. 100 lira haraç veremeyeceğim, hiç kusura bakmasınlar. ürünlerini aynen geri gönderiyorum.
  • yazlık için 4k 50" modelini aldım. fiyatına göre gayet iyi. aynı gün de servis geldi. yalova servisine de buradan ilgileri ve alakaları için teşekkür ediyorum.
  • geçen hafta bim'den vn06a model vantilatörünü aldığım marka.
    vantilatörün içinden ön ızgarası eksik geldi. hani şu pervanenin önündeki pervane elimize çarpmasın diye olan büyükçe koruma parçası. ben de bi ümit müşteri hizmetlerini arayayım dedim. telefona çıkan hanımefendi bana bir whatsapp numarası verdi oraya eksik parçaları ve adresimi yazmamı istedi. dediği gibi mesaj attım. mesajla teyit aldılar alet ne renkti hangi modeldi vs diye. 1 saat sonra eksik parçaları kargoya verdiler.
    az önce kargo geldi hem ön hem de fazladan arka ızgarayı da yollamışlar. 150 liralık vantilatör için adamlar üşenmeyip eksik parçayı yeniden kargoladılar. bir de kocaman kutuda yollamışlar kırılmasın diye, paketleme nerdeyse sıfır vantilatör gönderiyorlamış kadar iyiydi.
    vantilatörü fiyat/performans diye aldım. gayet sessiz ve fiyatına göre de malzeme kalitesi ve üflemesi iyi sayılır. tabi ki 300-400 liralık modellerle kıyaslamayın malzeme kalitesini. ama bu fiyata bu müşteri hizmetleri kalitesini cidden beklemezdim. tebrik ediyorum kendilerini burdan. müşteri hizmetlerinizi bozmayın lütfen *

özetle ben tavsiye ediyorum. reklam parası falan da almadım * bundan sonra amazon.com.tr'yi övdüğüm gibi dijitsu'yu da öveceğim :)
  • müşteri hizmetlerine mahalleden bir abla oturtmuşlar. diyorum tv bozuldu parca neden göndermiyorsunuz. hangi parcaymis o diyor, bir aydır serviste tv var yapılmayi bekleyen, arada parça gonderemedigimiz oluyor diyor. servis topu dijitsu ya, dijitsu topu servise atıyor. uzak durulması gereken marka. bakalım tv yi keyifleri gelirse parça bulup gönderecekler.
hesabın var mı? giriş yap