• kendisini polis, hakim, savcı, mafya diye tanıtıp sizden dükkanın devrini isteyenlere itibar etmeyiniz.

replik güzel ama

- dilan polat değil mi orası
    - evet efendim
    - dilan polat'a ait herşey benim, el koydum. engin'e de söyleyin, bundan sonra beni sikecek.
  • bu kadından kimin haraç istediği ve haracı alamayınca saldırıya geçtiği apaçık ortadadır .
  • dilan bu işi tezgahlıyor olabilir mi? hiç güvenemiyorum da ona.
  • buna inananlar için elimde tertemiz az kullanılmış boğaz köprüsü var, satılık.
  • ciddiyim dilan polat kim amk?
    ya.ak kürek insanları gündem yapıyorsunuz ya.

edit: bana araştırma yaptırdınız aq.
    tam da yazdığım gibi ya.ak kürek bir ünlümsü bize ne aq kim kime çöküyor?
  • 18+ değil, 25+ yazılsa bile yeterli olmayacak kan donduran tehdit görüntüleri bunlar!
    lütfen kaldırın buradan, kişilerin aile fertlerinin izleyebileceğini düşünün!
  • oyunculuk 1.5/10
    senaryo 1/10
  • son günlerde emniyetin peşpeşe düzenlediği operasyonlarla bağlantılı olma ihtimalini de göz ardı etmeyelim. şu ara bariz bir şekilde türkiye'de sokak gücü ve para el değiştiriyor. bir zamanların dokunulmazlarının hepsinin üstü çiziliyor. son dönemlerde palazlanmış , paranın gücüyle , bürokrasinin ve siyasilerin desteğiyle şımarıklığı ayyuka çıkmış olanların hemen hepsi oldukça tedirgin günler yaşıyorlar. .bu arkadaşın arkasındaki güç çekildiyse/ gücünü kaybettiyse , arkadaş da ortada kalmıştır. birilerine de gidin çökün denmiştir. bekleyelim görelim , zamanlama manidar.
  • "bak ben delikanlıyım haa.. benim yanımda 7-8 tane genç var." ne lan ? böyle tehdit mi olur ? şu an tarlabaşı'na gitsem, mekana çökmek için yanımda götürmelik rahat 20-30 adamı kafalarım.
  • başlığı açan yazar arkadaş sanki ajans işi gibi (bkz: #144591815) şöyle bir entry girdiği için şüpheyle yaklaştığım ifşa.
hesabın var mı? giriş yap