• diş hekimi sayılmalı mı bilmem ama veteriner hekimlerin doktordan farkı yoktur. tamami ile aynı görevi görürler.
  • diş hekimliğine doktor denmemesi mesleğin önemini etkilemediğinden sıkıntı olmaması gereken durum.
  • böyle düşünenlere önerim; kendi dişlerini kendileri çeksinler.

diş hekimi değilim. dişim ağrıyor.
  • (bkz: stomatoloji)
  • insanın neresi ağırırsa orası bağırtır sözünden yola çıkarak dişhekimi arkadaşlara saygı konusunda kesinlikle diğer hekim arkadaşlar gibi kusur edilmemesi gerekliliğini savunurum.
    olması gerekeni söyledim olanı değil.
    diş hekimlerinin genelini sevmem (fobik durum).
    edit: imla
  • ben hekimleri, diş hekimlerini ve veteriner hekimleri birbirleri ile tatlı bir rekabet içerisindeki teyze çocukları veya kuzenlere benzetiyorum, hiyerarşik sıralamaları ve egoları bir yana bırakarak hepsine iyiki varsınız diyor ve ekliyorum; "allah kapınıza düşürmesin, yokluğunuzu da göstermesin".
  • beş sene okul okuyacağım, hatta s.km sonik bir tıp dersi olan histoloji 'den bir sene sınıfta kalıp altı yılda bitireceğim sonra da doktor sayılmayacağım.

yürü git.

diş hekimi yani diş doktoru, doktor işte, dişin doktoru benim. varsa başkası ona git. dişçi değil diş hekimi . hadi canım
  • komiktir bunu düşünen beyinlerin hangi cehaletin eseri oldukları acilen sorgulanmalıdır 5 sene okunup ustune üstlük almadığı tıp dersi kalmayan koridorlarda hocaların gazabıyla nereye gidecegini şaşıran fakültelerde okuyan kişilerin hala doktor olarak görülmemesi?! diyecek hic bisi bulunamadı 404 not found....
    uzmanlık sınavıyla tamamlanan bir meslektir (dus) gibi sorunsalları 4.sınıfta kabus olup rahat bırakmaz:/
  • öncelikle, diş kaynaklı bir abse, iltihap öldürür desem inanır mıydınız? inanın öldürür.

doktor hastanın ağrsını giderir, ona şifa sağlar, tedavi eder, yaşam kalitesini arttırır .

peki diş doktoru napar ? işte saydıklarımın aynısını.

diş doktorunu doktor saymayanlar galiba hiç diş sorunu yaşamamış ve tanık olmamış.şanslılarmış.
hesabın var mı? giriş yap