şükela:  tümü | bugün
  • en taze bi up geçeyim.
    kız arkadaşımla (sevgilim değil) kadıköy 'de bira içtik dağıldık falan
    pörtlek gözlerle - aa akbilim boş benim dedikten sonra ben basarım senin yerine de dedim (ikimiz de aynı ilçeye gidiyorduk) yok gerek yok ben içeriden para veririm dedi.
    ne gerek var dolduralım hatta dedim
    ayy yok sen zaten aynı araca binersen aktarma yapmak zorunda kalırsın ben giderim merak etme
    deyince ısrar da edemedim.
    ulan yoksa? dedim ve ekledim gibsen ben öyle şey yapmam-yapamam.
    zorunlu edit1; imcici değilim
    zorunlu edit2; ben akbil falan sadece sıcak bir örnek verdim.
  • dişilik, akbil, aktarma.
    ne okudum lan ben.

kendimi sikecegim editi: ya dönüp dönüp tekrar okuyorum. zerre anlamadım amk. anlayanlar ve cevap verenler var ki, dehşete düşüyorum. alzaymir mı oldum lan ben?
    "aynı araca binerek aktarma yapmak zorunda kalırsın"
    "ulan yoksa? beni sikseler yapmam yapamam"

cümlelerini kafamda anlamlandırmaya çalışıyorum, kafa uzay boşluğu gibi amk

disilikle alakasını geçtim, ne olmuş lan, ne olmuş lan?
  • (bkz: ne diyor la bu?)

kadın, dişiliği varsa kullanacak tabi. napsın kullanmasın mı? ülke bu kadar aç olduğu sürece kullanmasa bile işe yarar gerçi. bak biz dişi dedik ya; sırf bu kelimeden bile zevke gelen var. gider şimdi sapık bir başlığı hortlatır. tetikte olalım bence.

başlık ve ilk entry uyumsuzluğu olduğu için biz bi tanım yapalım: dış güzelliğinden dolayı çevrenin -dişinin ona yüz verme olasılığını düşünerek- iyi davranmasına ses etmeyen kadındır.
  • en çok iş ortamında kullanırlar.
    idareci gelir:*
    - x hanım bu hafta için hazırlanması gereken dosyalar ve defter eksik?!

önce eril kişinin 50 cm yanına kadar yaklaşılır, kocaman siyah gözlerle ve kadifemsi ses tonuyla
    -yaaa ben unutmuşum :’(

idareci kişi hemen 50 derece olup kolu bacağı lastik gibi birbirine dolayarak
    : ya şalak şey şeni gibi bi yüz ifadeyle
    -sorun değil x hanım diyerek giderler.*

pidit: ben değil bir arkadaşım çok sık kullanır bu metodu*
  • sonra da biz seks objesi degiliz diye aglarsiniz,bal gibi de seks objesisiniz amk
  • inci sözlük entrylerine benzer bir şey olmuş. başlık yanıltıcı. beyler'le başlasa tam olacakmış. gibsen falan da var. hayırlı forumlar kardeş.

tanım: ilk entry'deki olayın tam karşılamadığı kadın tipidir. sosyal hayatta pozitif ayrımcılık için cinsiyetini kullanabilen, uç örnekleri femme fatale diye adlandırılan bir kadındır. sevmem.
  • bankaya arada gelir böyleleri iş görüşmesi için. 1 ay kadar sonra kendilerini ileride değerlendir(me)mek üzere veritabanımıza kaydettiğimize dair mail göndeririz. olay kapanır.
  • verdiğiniz sözleri, vaad ettiklerinizi gerçekleştirdiğiniz sürece asla problem yaşamayacağınız kadındır. kendisini bir gün elde etme ihtimali dolayısı ile de hayatın renklerinden, varoluş acısını dindirmenin yollarından biridir. o boktan monoton hayatınıza canlılık getirir. hiçbir deneyim, arzusundan daha keyifli değildir. yargılamayın. keyfini çıkarın.

edit: tutamayacağınız sözler asla vermeyin. söz vermeden önce ozbir şart.
  • tamlayanı gereksiz sıfat tamlaması.