• anlamadığım nokta hangi ırktan olduklarını öğrendiklerinde neden duygusallaşıp gözyaşı döktükleri. şimdi ben %60 alman olduğumu falan öğrensem, sadece vay babayn kemiğine der şaşırırım.
  • [https://www.facebook.com/…/videos/1562666227369348/ test linki

farkli ulkelere mensup pek cok kisinin tukuruklerini toplayarak irklarini tespit etmisler.
    benim en cok hosuma giden fransiz hanimefendinin en sonunda soyledigi, bu test herkes icin zorunlu olmali boylece dunyada kimse kavga etmezdi ve savasmazdi sozu oldu.

dikkat ceken bir ayri nokta herkesin ırkına ne kadar onem verdigi ve komsu memleklerinden hic hoslanmadigi.

kurt kizcagiza nefret ettiginiz bir irk var mi diye soruldugunda turk halkindan nefret ediyorum dedikten sonra elleriyle agzini kapatip (agzimdan kacirdim seklinde) halktan degil yonetiminden diye duzletmesi ve en sonunda turk irkindan cikmasi.

sonuc : saf irk diye bir sey yoktur, at gozluklerini atin once kendinizi sonra cevrenizi sevin, sayin.
  • --- spoiler ---

kürtlerin türk halkından nefret ettiğini söyleyip sonradan türk hükümeti olarak düzelten kürt kızın ırkı kafkas çıkıyor.

--- spoiler ---
  • denek olarak kasten aşırı cahil ve milliyetçi insanların seçildiğini düşündüğüm çalışma. dünya üzerinde halen ciddi ciddi %100 ingiliz, bangladeşli, kürt vs olduğuna inanan ve bununla gurur duyan insanlar varmış. hayatlarında bir kez bile bunu sorgulamamış olacaklar ki sonuçları görünce saçma sapan tepkiler verdiler. bunlara şempanzelerle aynı atadan geldiğimizi söylesen şaşkınlıktan masayı falan ısırabilirler.
  • muhteşem bir video. ablamız da haklı çocuklar büyürken 1000yıl önceki insanların yaptıklarıyla gaza getirilip beyinlerinin yıkanması yerine alayımızın artık karıştığını (kübalı zencide bile doğu avrupa geni bulunuyor videoda) anlatsak en azından ırkçılığın bitebileceği kesin.
    türkleri sevmiyorum diyen kızda türk geni, ıraklıda yahudi geni, fransızda yüzde 33 ingiliz geni çıkıyor. son zamanlarda gördüğüm en aydınlatıcı video. yıllarıdır anlatmaya çalışırım bunu ama genetikçi olmadığım için kimse sallamazdı bu video anlatmadığım şeyi anlatmış. bilale anlatır gibi. izleyin. izletin aynı bokun laciverdi olduğumuzu görsün herkes.
  • valla fake make ama en hödük ırkçıları toplamışlar dünya üstünde , bizim topraklardan da bir kürt kızını almışlar.

belli ki yaşadığı alanda milletin kafasını sikiyordu türkler söyle türkler böyle diye diye .. ırkçılık karşıtı bir video yapılacak denilince bu salağı tanıyan biri direk adını vermiş belli ki videoda onu görüyoruz.

allahın malı bir de demez mi türkleden nefret ediyorum diye , nasıl bir ailede ortamda yetişmiş düşünün artık. anadoluda ırkçı bir türke sorun o bile kullanmaz bu cümleyi olum , hatta boyle algılanmaması için benim kürt arkadaşlarım da var tiradını illaki kullanır , neyse bizdeki hödüklerin bile yapmadığını , bu kız adeta ağır ishal olmuş götün osurması gibi bırakıyor.. sonunda ağlaması filanda rezil olduk ağlaması gibi ..

eyoullamam oadder
  • "hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz"
    fight club
  • salako ırkçılar dışında kimsenin umursamayacağı test. olay ırkta değil gardaşlar, kültürde. bu yüzden 500 sene önce birbirinden nefret eden anadolu ve azerbaycan türkleri bugün "tek millet iki devlet" kafasına geldiler. ne oldu 500 sene sonra birden aynı ırktan olduklarını mı farkettiler?
  • kürt ırkıçısı kızın türk kökenli çıkmasıyla göt olması çok iyi.
    muhtemelen orada terörist şovu yapacaktı, ırkımızdan dolayı eziliyoruz diyecekti, türklere faşist kafatasçı diye sövüp sayacaktı ama kısmet olmadı.
    çok küçümsenen bu kart kurt teorisi yıllar sonra doğru çıkabilir :)
  • ırkçılığı bitirecek bir çalışmadır.
    (bkz: hitlerin yahudi kanı taşıması)
hesabın var mı? giriş yap