şükela:  tümü | bugün
 • [https://www.facebook.com/…/videos/1562666227369348/ test linki

  farkli ulkelere mensup pek cok kisinin tukuruklerini toplayarak irklarini tespit etmisler.
  benim en cok hosuma giden fransiz hanimefendinin en sonunda soyledigi, bu test herkes icin zorunlu olmali boylece dunyada kimse kavga etmezdi ve savasmazdi sozu oldu.

  dikkat ceken bir ayri nokta herkesin ırkına ne kadar onem verdigi ve komsu memleklerinden hic hoslanmadigi.

  kurt kizcagiza nefret ettiginiz bir irk var mi diye soruldugunda turk halkindan nefret ediyorum dedikten sonra elleriyle agzini kapatip (agzimdan kacirdim seklinde) halktan degil yonetiminden diye duzletmesi ve en sonunda turk irkindan cikmasi.

  sonuc : saf irk diye bir sey yoktur, at gozluklerini atin once kendinizi sonra cevrenizi sevin, sayin.
 • ırkçılığı bitirecek bir çalışmadır.
  (bkz: hitlerin yahudi kanı taşıması)
 • hepimiz akraba evliliğinden doğan çocuklarız
 • "hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz"
  fight club
 • şahane olduğu su götürmez bir gerçeklik olmasına rağmen ırkçılığa pek de faydası dokunmayacaktır.
  don't mix the blood diye gezen tipleri ikna etmeyecektir en azından.
 • ufak birkaç araştırmaya göre ben de ya rum'um ya ermeni ya da çepni.

  (bkz: kafamda deli sorular)
 • muhteşem bir video. ablamız da haklı çocuklar büyürken 1000yıl önceki insanların yaptıklarıyla gaza getirilip beyinlerinin yıkanması yerine alayımızın artık karıştığını (kübalı zencide bile doğu avrupa geni bulunuyor videoda) anlatsak en azından ırkçılığın bitebileceği kesin.
  türkleri sevmiyorum diyen kızda türk geni, ıraklıda yahudi geni, fransızda yüzde 33 ingiliz geni çıkıyor. son zamanlarda gördüğüm en aydınlatıcı video. yıllarıdır anlatmaya çalışırım bunu ama genetikçi olmadığım için kimse sallamazdı bu video anlatmadığım şeyi anlatmış. bilale anlatır gibi. izleyin. izletin aynı bokun laciverdi olduğumuzu görsün herkes.
 • anlamadığım nokta hangi ırktan olduklarını öğrendiklerinde neden duygusallaşıp gözyaşı döktükleri. şimdi ben %60 alman olduğumu falan öğrensem, sadece vay babayn kemiğine der şaşırırım.
 • sözdebilimin dibine vurulan test.
 • buram buram duyar ve yavşaklık kokan, tam facebook'ta paylaşmalık dingil bir video.

  hepimiz akrabayız, hepimiz kuzeniz bilmem ne... kardeşim ben akrabalarımı da, kuzenlerimi de sevmiyorum. farklı yerlerde, farklı şekillerde, farklı düşüncelerle yaşıyoruz. tabii ki "benden farklılar" diye sevmiyor değilim ama yani insanoğlu bu kadar basit değil maalesef, her zaman nefret edecek veya ötekileştirecek bir şey buluyor. bu tip saçma videoların da hiçbir amaca hizmet ettiğini düşünmüyorum açıkçası. hayır tut ki ben ermenilerden nefret ediyorum ve %30 ermeni çıktım. ee? benim için ne değişmiş olacak ki? 340 sene önceki dedemin ermeni olması beni neden ilgilendirsin veya düşüncemde neyi değiştirsin?

  bu "ırkçılık çok kötü :((" adamlarının ırkçılıkla mücadele etme tarzı da en az ırkçıların düşünce yapısı kadar komik. oğlum ırkçılık böyle bir şey değil amk. kaldı ki videodaki herkesin niye mal gibi ağladığını da anlayabilmiş değilim. herhalde kendileri ağır ırkçı oldukları için bu kadar tedirgin olmuşlar. ben kendi kökenimi, ırkımı merak ediyorum ve doğrusunu söylemek gerekirse sonuca göre sevinebilir veya üzülebilirim de ama bunun için eller neden titrer, niye bu kadar heyecanlanılır onu anlamıyorum.

  asıl ırkçılık bunun sonuçlarına heyecanlanmak bana kalırsa. %30 alman çıkacağım diye eli ayağına dolaşan kekolar "omg ırkçılık çok kötü hepimiz gardaşız :((" diye rol kesmesin. köken, ırk bu kadar önemsizse niye eliniz ayağınız titriyor aq.