• içtiğim en iyi yeşil çaylardan biri(sallama olup türkiye’de yaygın satılanlar arasında). bir etkinlikte tesadüfen denemesem daha da haberim olmayacaktı. doğadan’ın portakallı beyaz çayıyla beraber sürekli alacağım çaylar arası da yerini aldı direkt.
  • bilen bilir diyet insanların sinir katsayısını on yüz milyona katlar, bu çay bende sinir minir bırakmaz.. daha demlenirken kokusuyla pamuk gibi olurum.

bugün de bunu abartalım swh
  • tadını ve kokusunu bozmuşlar aromasını azaltmışlar, düz yeşil çaydan farkı yok 2 pakettir böyle, sade yeşil çay içmek istesem sade alırdım.
  • yeşil çay ve ananas çok güzel uyum sağlamış. demlenirken hoş bir koku yayıyor.
  • 'yapay aroma tadı' içindeki steviadan kaynaklanmaktadır. 'tatlı tadı kıllandırmıyor değil' yazanlar olmuş, yediğiniz içtiğiniz şeylerin paketlerinin arkasını çevirip şööööyle bir içinde neler varmış acaba diye bakmıyor olmanız beni şaşırtıyor arkadaşlar.

ya d a ben paketli gıdalar konusunda fazla hassasım, bilemiyorum.

tanım: ginkgolu yeşil çaycağımızı aylarca arayıp bir türlü bulamayınca ve sade yeşil çay da içemeyince denemeye karar verdiğim, büyük pişmanlığım. herhangi bir çay ya da kahve ürününe şeker atmayı sevmeyen biri olarak bana fazla tatlı geldi. bile bile lades benimki.
  • bir kere denemem ile aşık olduğum çaydır kendileri. çok güzel anılarım yok, her içtiğimde hatırlıyorum ilk içtiğim zamanı ama nedense her sabah içmeden yapamıyorum. kokusu, tadı mükemmel.
  • (#147908105) yazarın da dediği gibi her şeyin içeriği azaltılıp katkısı artıyor. buna rağmen fiyatı tavan yapıyor.

paranla en kaliteli ürüne ulaşmak hayal oldu resmen.

sevdiğiniz bir ürün bulduysanız gidip hemen stoklayın, sonraki üretimde muhtemelen ya gramajı ya içeriği azaltılacaktır.
  • ilk defa denedim bunu hiç bu kadar kokan bir çay icmemistim. tadında bana yapaylik geldiği için açıp bakayım bı dedim de beyaz topcuklar buldum tabiki şaşırmadım suya bile glikoz koyuyorlar buna neden koymasinlar ki .
  • yeşil çayı çok seviyorum fakat tek sıkıntım demledikten biraz sonra acıyor olması ama bu çayda kesinlikle öyle bir durum yok. kokusu ve tadı enfes. sadece kokusu için bile alabilirim. bugün iki paket aldım ne olur ne olmaz diye. siz de yeşil çayın acımasından şikayetçiyseniz bir şans verebilirsiniz.
  • internette dolanan bir videoya göre, içinden beyaz topçuklar çıkıyor, çay haricinde. videoyu çeken bunların uyuşturucu / sakinleştirici olduğunu iddia etmiş. sikayetvar.com'da ise firma aynı soruya bir cevap vermemiş ama başka biri, muhtemelen tatlandırıcı olabileceği yorumunu yapmış.
hesabın var mı? giriş yap