şükela:  tümü | bugün
  • farklı tasarımlar yaratan, geniş ürün yelpazesine sahip alışveriş sitesi. özellikle osmanlı imparatorluğuna, istanbul'a, marilyn monroe'a ait çok şık babetler, çantalar, tablolar, saatler vardır. bir tek ayna alınmaması gerekir. tecrübeyle sabittir ki sipariş edilen ayna kırılır. onun dışındaki ürünler candır.

internet sitesi için;

http://www.dogostore.com/
  • aynı desenleri çanta, ayakkabı, bot, ipad, iphone, laptop sticker'ı fln üzerine basıp fahiş fiyata hipster'lara kakalamaya çalışan bir online alışveriş sitesi. orijinal olmaya çalışmışlar sanırım, ama zaten şimdilerde orijinal olmak hype olduğu için, aslında olsa olsa sıradan olmayı başarabilmişler. cık. biyenmedim.
  • son derece imza ayakkabılara sahip
  • aşağıdaki ürününü odamın bir köşesine asmayı planlıyorum.

http://www.dogostore.com/…mecidiyekoy-urun-939.html
  • farklı ürünler yaptıkları kesin. ayakkabılarını kullanan bir arkadaşımdan duyduğum olumlu yorumlar üzerine sitelerinde gezinirken iphone 4s sticker'ı sipariş verdim. istanbul içerisinde gayet hızlı bir şekilde ertesi gün elime ulaştı. ancak sticker kalitesi hayal kırıklığı. ben indirimden yararlanarak kargo ücreti dahil 20tl'ye aldım. indirim öncesi ücreti 50tl (+5tl kargo) ama hiç bu ücreti hak eden bir ürün değil, sticker gibi hassas bişey olmasına rağman paketlemesi bu göz önünde bulundurularak yapılmamış bu yüzden sağı solu kırık bir şekilde geldi. telefonun üstüne yapıştırdığınız zaman da bu kırıklar nedeniyle sticker hava alıyor ve daha ilk yapıştırmanızda eski bir görüntü oluşuyor. telefonun yan kısımlarına gelen parçalarda ise simkart yuvası girişini es geçmişler orası tek parça halinde, sim kartınızı çıkarmak isterseniz sticker'ın o parçasını sökmeniz gerekiyor. sticker'ın kağıt kalitesi ise çok sıradan.

özet: ilgi alaka ve hızları had safhada, diğer ürünlerini bilemiycem ama sticker'ları 20tl'ye dahi değmez.
  • (bkz: dogo arjantin)
  • baya hızlı olan firma. ama stickerları daha korumalı bir şekilde yollayabilirler baloncuklu kağıt arasına koyup vs.
  • babetlerine bayıldığım marka. bende babetleri var çok güzeller ve başlarda vurmasına rağmen şimdi çok rahat. internet sitesinden babetimin modelinde ki çantadan aldım ama internetteki resimle çanta hiç uyuşmuyo. model aynı ama o resme bakıp aldanmamak lazım.
  • 35 numara ayakkabı yapmıyorlar maalesef, oysa ne kadar çok 35 numara giyen var. hayır yapmazlarsa yapmasınlar diyeceğim ama çok beğendim bir model var, içimde ukte kaldı.