• türk doktorlarına emanet olmak istemeyen kişidir.
  • doğuracağı bebeğin tohumları 21 aralık 2012'de şirince'de atılmış olabilir.
  • eğer evlenmeye karar verirsem içerisinde olacağım gruptur.
  • insanlığın belki de en önemli ayırgaçlarından olan geleceğini düşünme ve buna yönelik aksiyon alma işlevine sahip olan ebeveyndir. öncelikle imkanı, yabancı dili olan ve yabancı kültürlerle barışık; biraz daha ben merkezci her türkiye cumhuriyeti vatandaşının daha medeni, sosyal ve içinde hukuk ihtiva eden bir yaşam için yurtdışına taşınması gerektiğini düşünenlerdenim.

bunu yapamıyorsan ise; en azından çocuğunun geleceğini kurtarmak, hayata 3-0 geride başlamasını engellemek için yapılabilecek en güzel hamledir.
  • idealist, geleceği gören, garantici, akıllı.
  • çocuğun vatandaşlık hakkı alması için gidiyorsa, avrupa falan diyen olmuş başlık altında ama, dünyada gelişmiş ülkeler arasında sadece iki ülke orada doğana sırf orada doğdu diye vatandaşlık veriyor; amerika birleşik devletleri ve kanada.

sadece uçak biletini, kalma masraflarını değil (ki 9 ay hamile uçamazsınız, kalış ücreti bir ay ya da daha fazla olacak), doğum masrafını da düşünmeniz lazım. umarım olmaz ama olur ha komplike bir durum çıkarsa ve amerika ya da kanada'da da geçerli bir sigortanız yoksa, çok yüklü bir fatura ile karşılaşabilirsiniz. ödeme yapamazsanız hastane gitmenize izin verecek ama borcunuzu ödeyene kadar çok büyük bir ihtimalle bir daha o ülkeye vize alamayacaksınız. bebeğiniz de büyüyüp "ben burada doğdum, vatandaşlığım var benim" derse, "hastane masrafını faiziyle ödeyene kadar yok" cevabı alabilir.
  • akademisyenler arasinda yurtdisina gidisi kesinlestikten sonra hamile kalmaya karar veren ebeveyndir.
    yapilan is sacmaligin daniskasidir.
  • cok yakinda yeni donemde amerika'nin bu duruma onlem alacagi konusuluyor. o yuzden kimse bu durum uzerinden vatandaslik hesabi falan yapmasin.
hesabın var mı? giriş yap