• dolari vardir fazla takilmamali sevindi diye daha mi yukselecek
  • üretim yok?tarım yok?hayvancılık yok? teknoloji yok?

sen ne boka yarıyorsun diye düşünmeden yapamıyor insan?
  • yapmayın böyle ironi inanıyorlar..
  • ekşici doların dört tl olmasına sevinmiyor sadece sizin halinize gülüyor,yemeye ekmeğiniz yok halen ekonomi çok iyi diyorsunuz.allah belanızı versin.verdiğiniz oyların cezasını tüm türkiye çekiyor.tez zamanda açlıktan ölün sikik herifler.
  • entry'leri görünce ''koyduk mu?'' coşkusunu hissettiğimiz kişilerdir.
    dolar konjonktürel olarak dalgalanıyor. akil olan kişi 3,50 seviyelerine çekilince de, 4 seviyelerine çıkıncada bir bok olmayacağını bilen kişidir.
    ekonomist değiliz. bu işlerin literatüründen de çok fazla anlamayız. yalnız yaşadığımız yıllar, gördüklerimiz krizin nereden geleceğini bize öğretmiştir. o kriterlerde yaprak bile kımıldamadığına göre şimdilik rahatız. naçizane önerim, işinize, gücünüze bakınız. kriz patlarsa bir anda hepimize girecektir. merak etmeyin.
  • dolar 4 lira olduğu halde zerre umursamayan, başımızdakilere en ufak bir kusur bulmayan, aman canım ne var ki diyen iktidar yalakalarından kötü değildirler. kaldı ki ceremesini en çok çekenler de bu yalakalardır. 4 lira oldu diye sevinenler değil
  • güzel kardeşim sen ekşiciler seviniyor diye bozuk atacağına git reisine bir sor ki; reis bu nedir ya? bunun sonu ne olacak? battık kimse de ses seda yok.
    üretim yok, tarım felaket , inşaat sektörü battı gibi, eğitim, sağlık, iç güvenlik , hukuk , sosyal adalet. sayayım mı daha. bu dolar dört olur, euro beş olur ,benzin altı olur daha gider. ekşicilere de kızarsınız dile getirince ama faydası olmaz.
  • birşey üretmiyoruz sürekli dışardan alıyoruz buda bizim paramızın değerini düşürüyor cünkü paran yurtdışına cıkıyor ama içeriye dolar girmiyor birde şuan ülkenin durumu malum savaş içinde gibi bişiyiz ama doların 4 olmasına sevinen oldugunu sanmıyorum sadece durumları buraya getirenler utansın diyorum
    haşmetliler değil bu saatten sonra kim gelirse gelsin o dolarda 3 ü göremez tekrar
hesabın var mı? giriş yap