• bu adam seçildiği günden beri diyorum bu adam amerika’nın rtesidir bizimki türkiye’nin uzun adamıysa buda amerika’nın sarı pipisidir.
    biz ne çekiyorsak amerikalıda bu adamdan çekecektir. demedi demeyin.
  • dün kendisine ağlamaya gelen yunan başbakanı, kısa bir görüşmeden sonra ortak basın toplantısı yapmadan postalamış. bu küçük düşürücü hareketinden dolayı 10 milyonluk yunanistan, kendisine çok kızmış gözüküyor. hep söylüyorum, bu adamın başkanlığında geçen dönemi türkiye iyi değerlendirmeli. adam, füzeler konusunda türkiye'yi abd medyasında savunacak kadar ileri gidebiliyor. tayyip erdoğan'la çok fazla ortak noktalarının olduğunu da söylemek lazım. çok iyi anlaştıklarına eminim.
  • puhaahha dunki demdebate muhtesem degilmiydi ya? la demokratlar bunlar mi yenecek trump’u amk puhahahahha. ulan parali kopeginiz cnn bile agliyordu bunlar mi trump’u yenecek mi diye. aynen bernie you going to lose amk, en az 10 farkla yenilir sanders. abd halki hayatta sosyalist bi adami secmez.
  • sıracalı.
  • zengin sarışın piç.
  • sanıyorum senato'daki azil sürecini sorunsuz atlatacak ve ardından kasım 2020'de başkanlığa tekrar seçilecek.
  • eskiden ben de "yeniden seçilme ihtimali düşük" diyordum ama bu gidişle ciddi ciddi yeniden seçilecek gibi. adamın inanılmaz yobaz ve inatçı bir hayran kitlesi var. trump 2016'da bir konuşmasında "new york'ta sokağa çıkıp silahla adam vursam siz beni yine desteklersiniz" demişti ya, sonuna kadar haklı.

koskoca 100 milyon üyesi olan demokrat partinin bir tane elle tutulur adam gibi aday çıkartamamış olması da ayrı bir konu.
  • abd çomarlarını konjenktüral olarak davar güder gibi gütmektedir. adamın ağzından çıkar her kelime çomarların ruh haline hitap ediyor.

(bkz: çomarlara fısıldayan adam)
  • piyon.
  • rossiya odin kanalinda secimden iki hafta sonra "vecher" programinda jirinovskiy acik acik " seneler once karsima oturdular, bir otel binasinda grupca gorustuk" demisti trump icin.trump secimi kazandigi gece putin'in partisi eglence duzenleyip " washington artik bizim" diye etrafa bagirdilar.gene secim gecesi jirinovskiy ciddi kanit olusturacak cumleler kurdu; bu adamin ruslar ile olan iliskisi apacik iken hala nasil "nothing burger" sayildigini dusune dusune kafayi yiyecegim....wikileaks , pentagon'un cok ozel sirlarini bile paylastiysa bence ruslar klik'leri araciligiyla coktan operasyonlarini tamamlamislar.yeni secimde ise artik derinlerdekileri temizlemeye baslayacaklar...hic aklimdan cikmayan olay ise melania,trump ve putin'in tercuman olmadan gorustukleri aksam...slav dilleri birbirini animsatir ama birbirilerini anlayacaklari kadar da benzemez...putin'in almanca disinda yabanci dili yok ki o da ileri seviyede degil...melania rusca biliyorsa kadinin trump ile birlikteligi restoranda karsilasma yerine fsb(kgb) operasyonudur...
hesabın var mı? giriş yap