• yavru kedim için dr.clauder's glutensiz yavru kedi mamasını almıştım. ara ara royal canin kitten mamasını da veriyorduk. dr. clauder'sı daha çok tercih etmeye başladı, şimdi de kısırlaştırılmış kediler için olan mamasını kullanıyoruz, kesinlikle öneririm.
  • daha önce petşopçu abinin önerisiyle maltını aldım. gimcat kullanıyordum. içerik anlamında gimcat’i sollar. her kedi sevmez gibi geliyor ama. taurin içerikli. benimki yutuyor namussuz.

tavuk balık mamasını da aldım maltını sevince. hem de gittim hangi akla hizmetse 4 kg aldım. yemesine yiyor da, bağırsak faaliyetlerini bozdu. mama değişince bozulması normal aslında ama, biraz uzun sürdü gibi geliyor. minnoşum tuvalete gitmeden önce miyavlıyor. muhtemelen sancılı oluyor biraz. nd’den geçtik buna. premses bünyesi nd’yi arıyor ama yapacak bir şey yok. 1.5 kg mamaya 1.000-1.500tl veremem. nd olunca zaten normal yeme kapasitesinin üzerine de çıkıyor. epey masraflı.

bağırsak faaliyetleri düzelirse nd’ye güzel bir alternatif olacak umarım. içerik gayet güzel çünkü.
  • french bulldog köpeklerimizin özellikle kuzulu olanını çok sevdiği ancak şu dönemde kuzulu olanını bulmakta güçlük çektiğimiz kedi-köpek maması.

daha kaliteli mama da verdik bundan aşağı mamalar da verdik, hayvanlar en çok bunu sevdi. mama almayı düşünenler yahut mama değiştirmek isteyenler şans verebilir bu markanın mamalarına.
hesabın var mı? giriş yap