• (bkz: skin tight) programında fazla deri alma ameliyatı da yapan doktor. sadece mide bypass ameliyatı yapmıyor.

ayrıca bu başlık zaten var (bkz: younan nowzaradan)

edit: okumayı bilmeden yazar olan insanlar, insanlarımız.
  • ben bu adamı niye bu kadar sevdiğimi buldum! evdeki herkese ağır yaşamlar izlettim, ya çoook tatlı değil mi dedim dedim durdum. usta yoda'ya benzemiyor mu? hali tavrı, bilgeliği..tam bir master! efendim onun dışında acı tatlı bir doktordur kendileri.
  • (bkz: merabaaağğ)
  • korkutucu bir doktor . kesme biçme işleri insanın aklını alır. hele o kestiği yağları tarttığı an yok mu ?!
  • tam televizyon karşısında dondurma yiyeceğim karşıma çıkan adam. artık fast food yemeden önce de aklıma geliyor istemsizce.
  • bir "reality show"da ameliyatlarını şova dönüştürerek parasını ve ününü artırmakta olan doktor. kendisini ben de birçokları gibi sevimli ve sempatik bulurum. programlarındaki amaç "yediklerinize dikkat edin. yoksa böyle olursunuz" mu yoksa "amaann ne yerseniz yiyin. sonuçta düzeltilebiliyor" mu çözemesem de her akşam mutlaka bir tanesini izliyorum.
    tontiş bir doktor amca, sevimlicik bir gülümseme, babacan tavırlar, önceden çalışılmış laf sokmalar. iyi bir pr çalışması ve reyting malzemesi. amacına (her ne ise) ulaşmış program. daha ne olsun. (acun'a buradan duyuru. nasıl aklına gelmiyor hayret)
    dublajının çok başarılı olduğunu düşünüyorum. kendi sesi irandan ziyade hint- pakistan bölgesine aitmiş izlenimi veriyor bende ve katlanmak zorlaşıyor.
  • kilo veremeden gelen hastaya sağlam 2-3 laf sokarak o an stresten 5 kilo verdiren şahsiyet ??
  • dr now seviyorum lan seni.
  • altın steteskopuyla kalbime taht kuran, "eğer böyle yemeye devam edersen seneye aramızda olmayacaksın" gibi açık sözlülüğüyle beni benden alan, kendisiyle tartışan hastasına "benimle tartışma teraziyle tartış" diyip kestirip atan, hastalarını tedavi etmemekle tehdit eden, tüm bunlara rağmen çok nazik, çok babacan olan dünya tatlısı doktor.
hesabın var mı? giriş yap