• her düğünde olan birşeydir.genelde bu tiplerin başını baldız çeker.ulan bakıyorum taş gibi kızlar düğünde öyle bir makyaj yapıyor ve saçlarını öyle bir şekle sokuyor ki insanın iğrenesi geliyor.yapmayın kızım böyle şeyler.böyle yapınca ne kadar çirkinleştiğinizin farkında değilsiniz herhalde.abartı sizi daha da güzelleştirmez aksine çirkinleştirir.tüm kadınlar sanki yarıştaymış gibi tiplerini şekilden şekile sokuyor.benim gördüğüm tek şeyin hepsinin birer bülent ersoy’a dönüştüğüdür
  • +1 rep emeğe saygı helal olsun dediğim mevzudur.
  • nedense bu kızlar bana boyunlarından en az iki ton koyu turuncu fondötenleri, bülent ersoy tandansında beyaz, simli göz altları ve avangard saçlarıyla umpa lumpaları hatırlatır. tanker gibi topuklu ayakkabı ve korkunç abiye elbiseleri saymıyorum bile.
  • katildigim tespit. ayni zamanda, kimsenin aslinda tam olarak güzel bulmadigini ama ezberlenmis kaliplardan kafayi kaldirip da gercek bir gözle aynaya bakmadiklari icin kendi kafalarinda o düsünceyle hayata devam ettiklerini düsündügüm durum.
  • bu makyajın ve saçın yapıldığı gelin de aslında durumun farkındadır, ancak kuaförler o hale soktuklarında artık vakit de kalmadığı için çaresiz kabullenirler. kuaförlerin genel bir kini var bence gelin adayları ve ailelerine.
  • burada da amaç güzelleşmek değil, damadı biraz da kuaför katalizörlüğünde yolmak. kim takar yoksa birbirinin aynısı onlarca saçı-başı ?
  • yüzde 1000 katıldığım tespit. tek ben değilmişim böyle düşünen demek ki. arkadaş o abiye mi ne haltsa adı tam bilmiyorum sizi çirkinleştiriyor. birisi size bu gerçeği söylemeli. yani o pahalı gece kiyafetlerini giyince pahalı olduğu için birden güzelleşip premses olduğunuzu düşünmeyin. aksine hiç yakışmıyor bunu anlayın.
  • kesinlikle katildigim onermedir. tespit cok yerinde.
    yuzlerinde ekstra beyaz katmanla gulduklerinde filan baya kiris kiris oluyorlar. patlayan flaslarla zombiye donusebiliyorlar. saclarinin da toplanmasi cirkin yuz hatlarini cikariyor.
    (bkz: vurun daha olmediler)
  • suratlarına ne kadar boya sürebilirlerse o kadar güzel gözükeceklerini sanan kadınların düştüğü durum.
  • düğün veya davetlere giderken saçımı ve makyajımı kendim yapacak kadar dersimi aldığım olaydır. son 5 yıldır hiçbir gece saçımı, makyajımı kuaföre yaptırmadım, siz de yaptırmayın.
hesabın var mı? giriş yap