• antep halkının akıl almaz kebap hastalığını her haftasonu icra ettiği pikniklik orman alanı. buraya gelen birçok aile sadece piknik yapacağını unuturcasına yanlarında portatif oturma takımları, akşam için aydınlatma sistemleri, vitrin*, dolap vs. gibi dünya kadar eşya getirir.ve bu eşyalardan sonuna kadar faydalanmak için pikniğe sabah 7 de başlayıp gece 1-2 gibi bitirirler.3 öğün yemek bu piknik alanında tüketilir.mevsim de pek önemli değildir.kışın ortasında dizine kadar karın içine batmış birçok kişinin futursuzca kebep yellediği defalarca tesbit edilmiştir.ayrıca özellikle haftasonları bu bölgedeki anormal kebap pişirme isteği adana yolu üzerinde olan bu mekanın yanından geçen birçok yabancının itfaiyeye orman yangını ihbarında bulunmasına yol açmıştır.
  • burayı o kadar çok övdüler ki müthiş beklentilerle gittim ve abartılmış bir balon olduğunu söylemekte bir sakınca görmüyorum. dülük baba abartılmış bir balondur. evet.
  • işletmeciliği orman bakanlığından, şehitkamil belediyesine devredilmiştir.
  • efendim gaziantep'imizin güzide bir mahallesi. sokaklarında gezerken ortadoğu mu yoksa hindistan mı anlamazsınız. nerede olduğunuzu unutursunuz.
hesabın var mı? giriş yap