• bizim ev
  • corlu kerhanesi
  • st petersburg

edit: evet sevgilim bir de koşuyolu-istanbul.
  • dünyanın en cirkin erkeklerinin olduğu yerlere tekabul eder.

örneklendirici diyalog:
    -abi kıza bak taş gibi ya...
    -kız guzel de yanındaki dallamanın bir boka benzedigi yok
    -anasını satayım nerde var boyle tipsiz herifler guzel kızlar hep onlarla zaten.
    -boyle adaletin içine tüküreyim
  • soyle bir baktim da hic kimsenin samimi ve icten bir sekilde turk kizlari yazmadigini gordum. e peki oyle olsun. sonuc itibariyle belki turkiye'deki kizlar dunyanin en guzel kizlari olmayabilir. (ama inanin turk olmayan bir cok insandan boyle yakistirmalar duymuslugumuz vardir ulkemiz icin. insanin elinde olanin degerini bilmemesi durumuyla karsilasmamak mumkun mu??) ama ben pek bir eminim ki bu isvec, brezilya, amsterdam, ukrayana vs. yazan arkadaslarimizin cogunu atsak bu ulkelerden birinin icine, belki cok kisa, belki de birazcik daha uzun bir zaman sonunda agliyarak kendi ulkelerinin kizlarina "ahh turk kizi gibisi yok be abicim ahh ahh" diye donerler. kafamdan atmiyorum. cevremde gordugum, yasadigim, kanitlanmis bir seydir bu. ozellikle amerika'ya ya da avrupa'ya okula ya da yasamaya gelen arkadaslar, once kendilerini kaybedercesine sokaklara atarlar bu dunyanin gorulmemis dilberlerinin tadina bakmak icin. bir, bilemediniz iki sene sonra "ahh turk kizlari" diye aglarlar. ben de nedenini tam olarak bilemiyorum. ama turk kizlarinin da basina ayni seyin geldigini, belli bir zaman sonra "ahh turk erkeleri ahh" diye agladiklarini biliyorum. (evet istisnalar olabilir, henuz gormemis olsam da, elbet gorenleriniz bilenleriniz vardir. allah mutluluk versin)

bizi birbirimize baglayan kultur mudur, dil midir, gelenek, gorenek, kolektif bilinc midir nedir bilmiyorum. ama birbirimize bagliyiz arkadaslar. kabul edelim.
  • ukraynaymi$,evet..
  • (bkz: fashion tv)
  • ricky martin kliplerinin setleri
  • genellikle bmw'lerin yolcu koltukları*, nadir de olsa sürücü koltukları.
  • kıçımın kenarı.

evet dünyanın en güzel kızları kıçımın kenarındadır. özellikle sağ taraflar..

güzelik göreli bir kavram değil midir? ben sarışın seviyorum diye rusyada zevkten dört köşe olurken, osman sarışından tiksiniyor diye rusya ya bok atamaz mı? bunun kriterini kim koymuş? hayret bişi
hesabın var mı? giriş yap