aynı isimde "dünyanın en güzel kokusu" başlığı da var
  • rıza kocaoğlu ve tuba ünsal'ın başrollerini paylaştıkları film... 5 şubat 2016'da vizyonda!

ilk cümle sonundaki hede'ye dikkat... bakın film diyorum anket değil bu!
  • ilk fragmanı yayınlanmış
  • ılk bakista bayagi 2011 yapimi friends with kids filminin turklestirilmis hali olan filmdir. onda bir evlenme geyigi yoktu, konu bildigin ayni.

http://m.imdb.com/title/tt1720616/
  • (bkz: when harry met sally)

friends with benefits hem de türkiye perdelerinde. beğenilmez mi? tanıtım videosunu beğendim.

tuba ünsal çok güzel duruyor, rıza kocaoğlu da çok güzel bakıyor. hem de romantik, serseri, psikopat, aşık adam hallerini nasıl güzel oynadığının ve her seferinde başka bir rıza kocaoğlu performansı seyrettiğimizin kanıtı.

bu tarz anlaşmaları en yakın erkek arkadaşı ile yapmış kadınlara olası sonuçları göstermesi açısından güzel olmuş.
  • gittiğim filmde fragmanına maruz kaldığım, daha izlemeden dünyanın en bayık filmi olduğuna kalıbımı basacağım film. bir kere tuba ünsal'ı bir filmde başrol oynatmak nedir arkadaş? kadın güzel, ama sadece bu kadar. herhalde 15 yıldır ismini biliyorum, hep magazinden şurdan burdan. 15 yıldır bir tane türk film ya da dizi tarihinde sözü edilen filmi dizisi konuşturduğu bir performansı olmaz mı? yılmaz erdoğan filminde bile yer almış bu kadın, devamı yok. olmayınca olmuyor, bu kadar silik bir kariyer. 'ben sana çok aşık oldum, kokun güzel'. öğk.

gişesi 40 bini geçmeyecektir.
  • bir çift bu kadar mı uyumsuz olur...
    maalesef göz tırmalıyor, rıza ve tuba olmamış.
  • ilk fırsatta izleyeceğim film... ertuğrul özkök çok beğenmiş (bkz: dünkü yazısı - 10.02.16). onun beğenisine güvenirim.
  • lütfen artık romantik komedi yapmayın dedirten bir film daha. 14 şubat yaklaşıyor. yapıştırın romantik komedileri yapıştırın.
  • yeni bir delibal vakası. delibal'ı izlemedim, bunu da izlemem. bunlar gibi üç beş film daha çekilsin aynı formülden üretilen tektip filmler diye onedio listesi yapılır. formülün şifreleri:

* cihangirli-beyaz türk-"trendy"-güzel kız
    * ruh hali gidip gelen-egzantirik-yakışıklı-tutkulu-hafif çatlak-sıfır maço* erkek
    *cihangir-nişantaşı-karaköy-galata-balat civarı hipster mekanları
    * avrupa'da belli başlı üst orta sınıf türklerin bokunu çıkardığı turistik beldelerde birkaç sahne
    * fragmanın üçte ikisinde eğlence, üçte birinde kavga-hüzün
    * filmin bir yerinde tema şarkısının söylendiği bar sahnesi

yazarken sıkıldım.
  • seyretmedim ama konusundan anladığım kanka ayağı göt ayağı teorisini destekleyen film.
hesabın var mı? giriş yap