• linkine tıklamadan tahmin ettiğim filmin finalidir. bu filme para harcayanlara lanet olsun amk.
  • akıllara kurdun karnından sapasağlam kurtulan zor günlerin kadını kırmızı başlıklı kız'ın babanesini getiren final.
  • filmin senaryosunu yazan sanırım gördüğü rüyadan falan esinlenmişdir. af edersin o köpek balığı hem havada uçuyor, hem insan yiyor. hadi bunu anladım bir şekilde. e o kurgu ne abi? (bkz: after effect) (bkz: 3d max) gibi kurgu programları var bi kullan dimi paintle kurgu yapılmış resmen. onu da anladım ya hadi utanmadın bu kadar çektin sen . kanal d senin yaptığın iş mi? hiç mi film zevkin yok bunu geldin yayınladın.
  • sırf ''bakın bizde para bok, ne dilersek çekiyoruz amk fakir sinemacıları'' demek için çekilmiş filmin finalidir sonudur.

size imkan verenlerin ta amk. çok ayıb ediyonuz lan valla bak.
  • gerçekten ama gerçekten insanın hayret edeceği bir final. bu nedir amk? hadi karın deşmeyi geçtim. gökyüzünden köpekbalığı mı yağar lan?
  • kopekbaliginin karnindan kurtarilan kizin -afedersin- memelerinin boyle acik secik gorunmesi genclerimizin ruh ve beden sagligi acisindan sakincali bence. mozaiklenmeli.

ustelik o kopekbaliginin icinde bir kiz ve bir erkegin bulunmasi dogru mu? bu durum izleyicinin ahlakini bozmaz mi? kadinin -afedersin- memeler de acik secik ortadaydi ciktiklarinda. ne is? icerde neler dondu?

ustelik kopekbaligi kesilirken ortaya cikan kanlar da cok urkutucuydu. onlar da mozaiklenmeli bence.

turk aile yapisina son derece mugayir bir film bu. bunu yayinlayan kanala ceza kesilmeli ki ibret olsun.

rtuk uyuyor mu kardesim?
  • filmin başlarına göz ucuyla baktım. jetski üzerinde ki abinin ayağını kopekbalığı kapmasına ragmen espiri yapmaya çalışmasını görünce kanalı değiştirmiştim.

nasıl olduysa film nasıl bu kafaya geldiyse gökten kopekbalığı yağmış amk.
hesabın var mı? giriş yap