• zengin ve yakışıklı olduktan sonra ırkın amk. zenginlik ve yakışıklılık aynı pakette mümkün değilse birine de razıyım.

sarışın, yeşil gözlü anneden, esmer, kara kaşlı, kara gözlü babadan doğmuş ve tamamen babasına çekmiş biriyim. gen olarak anneme benzeseydim, almanlar gibi olurdum. baba, baskın genlerini sikeyim. hadi genin esmer, banka hesabın niye esmer?
  • aklıma south park'ın oyununu getiren soru. oyunda zorluk seviyesini ayarlarken ten rengi değişiyordu. kolay seçerseniz beyaz, zor seçerseniz siyah oluyordunuz.
  • pakistanlı...

sonra türkiye'ye 12 çocuğumla gelip parklara yayılıp gürültü edeceğim, ortalığı batırıp bir sonraki parka geçeceğim.
  • tabi ki ingiliz amk soru mu.
  • eğer easy mod oynayacaksanız kesinlikle yahudiliği seçmelisiniz yahudi olduktan sonra yaşadığınız ülkenin önemi bile yok , sahibinin yahudi oldugunu bildiğiniz bi firmanın kapısını çalın ez bırçime diyin sizi içeri alırlar güzel bi giydirirler , güzel bi iş verirler mis gibi yaşarsınız
  • iskandinavlar iskandinavya'da yasiyor. yani senenin 10 ayi buz gibi ve gri. ayrica yemekler kotu. benim icin dunyanin en guzel memleketlerinde yasayanlardan biri olur: italyan, fransiz, ya da ispanyol.
  • tabiki isviçreli olmak isterdim. çünkü savaş a girmek gibi bir rizikosu yok malum sebeplerden dolayı. üstelik kişi başına düşen milli geliri yüksek. alp lerin eteğinde yaşamak gibi lüksü var. bu arada üç dil var kullanılan, almanca, italyanca, fransızca, herkes istediği dili konuşabiliyor. insan başka ne isteyebilirki.
  • (bkz: bengal kedisi)
  • rakun olurdum.
  • merzifon eşeği
hesabın var mı? giriş yap